Wpis z mikrobloga

1 pieniążek o nominale 1zł to więcej niż 90 pieniążków o nominale 1gr.


@josedra52: ale czy 90 pieniążków o nominale 1 gr jest lżejsze od jednego pieniążka o nominale 1 zł? Bo raczej o to tu chodzi :).
@materazzi: Słowo klucz "pewnie". Dlatego Polska jest narodem białych hindusów, gdzie nic się nie udaje, bo ludzie robią takie "domysły".

"Seba po co będziesz starał się wyjść na ambitnego człowieka, lepij masz tu kompjuter i komórkę i graj sobie, daj łojcu odpcząć i pooglądać Trudne Sprawy".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quercy: tak, wiem. Tyle że taki Lays ewidentnie przegina.
Kupiłem batoniki Milki. Duża, sztywna paczka w środku z kilkoma batonikami. Tak, ilość się zgadza. Ale w środku było 5 a zmieściło by się kolejne 3. Do tego każdy z batoników faktycznie krótszy od opakowania o jakieś 20%.
Unia się nie ma do czego #!$%@? to niech się zainteresują takim podejściem które wywołuje nadprodukcję plastiku a więc i więcej odpadów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Rekina: oj, dziwisz się? Może w Twoim przypadku to była ironia. Ale nawet nie wiesz jak wielu uważa, że przecież są dwa, waga się zgadza - op to pedał.
@quercy: tak, wiem. Tyle że taki Lays ewidentnie przegina.

Kupiłem batoniki Milki. Duża, sztywna paczka w środku z kilkoma batonikami. Tak, ilość się zgadza. Ale w środku było 5 a zmieściło by się kolejne 3. Do tego każdy z batoników faktycznie krótszy od opakowania o jakieś 20%.

Unia się nie ma do czego #!$%@? to niech się zainteresują takim podejściem które wywołuje nadprodukcję plastiku a więc i więcej odpadów.


@Unik4t: