Wpis z mikrobloga

Pani wicepremier ds. niczego Beata Szydło skomentowało dziś porażkę (a używając słów tzw. mediów niezależnych czy tam wyklętych - masakrę i gwałt) Polski podczas wyborów szefa Rady Europejskiej w 2017. Dla przypomnienia - Donald Tusk został wybrany stosunkiem głosów 27:1. Jedynym krajem, który sprzeciwiał się wybraniu Polaka na to stanowiska była... Polska. Głosowanie pokazało beznadziejną pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Nawet jedyny przychylny PiS-owi rząd w UE - węgierski, odwrócił się dupą.

Jej słowa:

Moje zwycięstwo 1 do 27 jest dla mnie ogromną satysfakcją, bo ja już wówczas, kiedy były wybory na przewodniczącego, ja to traktuje jako moje zwycięstwo. Uważam, że wtedy wielu polityków siedzących przy stole, wielu szefów rządów, zostało oszukanych. Oni mieli złudzenie, że to będzie polityk niezależny.


Wow, przy tym poziomie urojenia to już tweety Krystyny Pawłowicz są przemyślane i wyważone.

#polska #europa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #dobrazmiana #4konserwy #neuropa
  • 10
@Czlowiek_Wielofunkcyjny: Szydło to jest w ogóle ewenement na skalę wszechświata - ja naprawdę myślałem że w kategorii "najbardziej beznadziejny premier ever" Kopacz po prostu przebić się nie da ale, na szczęście, pojawiła się ona - i podbiła stawkę tak wysoko, że w zasadzie to już jej spomiędzy chmur nie widać.

Już pomijam całą komiczną serię "moralnych zwycięstw" tej jej lol-rządu... ale czy słuchaliście kiedyś wywiadu z tą kobietą? Słyszeliście jak ona
Ona teraz jako kandydatka do PE mowi, że kandyduje bo tam będą rozstrzygały sie pllskoe sprawy. Jak Tusk wyjezdzał to mowila ze to dezercja z urzedu premiera. Poza tym wczoraj podali ze kilkoro ministrów z francuskiego rządu startuje w wyborach europejskich i samorządowych z tego powodu wszyscy zrezygnowali z tego powodu ze stanowisk ministerialnych. U nas pół rządu to kandydaci do PE i nikomu do glowy nie przyjdzie zeby odejść. Caly czas
Zresztą ja bym tak z góry nie stwierdzał, że jest głupia


@lewoprawo: Nie, głupia nie jest - głupi to jest Suski, w taki klasyczny, ekhm, "głupi" sposób. Beatka tytanem intelektu nie jest, widać to choćby po tym jak konstruuje zdania i jaką logiką podpiera swoje argumenty, ale do prawdziwych tuz intelektu to jej daleko.

Szydło jest po prostu mega, straszliwie, niesamowicie, #!$%@? wręcz... nudna. Słuchasz tych jej kilometrowych wywodów na dowolny
@mnik1: trochę lipa, że niektórzy biorą to jako oznaka elokwencji czy inteligencji. Lać wodę to na studiach można na gównoprzedmiocie, poważni ludzie tak nie robią jak pytania są o konkrety. Można przecież dyplomatycznie odpowiedzieć nie #!$%@?ąc trzy godziny żeby wyglądało inteligentnie xD
trochę lipa, że niektórzy biorą to jako oznaka elokwencji czy inteligencji


@iAmTS: Dokładnie. Świetnie widać to po wyborcach (choć bardziej właściwe byłoby tu słowo "wyznawcy") Brauna - facet potrafi mówić bardzo długo, bardzo kwieciście, używając wielu mądrych słów czy naprawdę pięknych, poetyckich wręcz metafor... nie mówiąc przy tym nic, dosłownie NIC konkretnego.

Im człowiek prostszy, im mniej obyty - tym bardziej zwraca uwagę na formę, nie treść. Zakłada, że jeśli forma