Wpis z mikrobloga

@mroczny-jogurt: Ale dlaczego nie mogą tego komentować? Nie widzę żeby ktoś ją atakował czy groził, czy ubliżał. Tutaj napisali trochę rzeczy, bardziej lub mniej śmiesznych. Poza tym, ja nie czuje się nikim specjalnym, żeby mówić komuś co ma robić - chyba że dotyczy się mnie coś bezpośrednio. Zawsze można dać też na czarną userów którzy kogoś urazili i tego nie czytać ;)
@Bazarnia:

Nie widzę żeby ktoś ją atakował czy groził, czy ubliżał.

No fajnie, takiego dildosa sobie zbudowałas?

No fajnie, fajnie długo tam podłogę czyścisz?


Takie tam sympatyczne komentarze, w twoim rozumowaniu to pewnie komplement za który powinna jeszcze podziękować :)
@mroczny-jogurt: No i co? xD Straszne te komentarze, rzeczywiście. Ty mieszkałaś pod jakimś kloszem i rodzicie klepali cie zawsze po główce i słyszałaś tylko komplementy że Cię to rusza? Pomijam fakt że pracowałem w różnych środowiskach i takie rozmowy to nie było i nie jest nic specjalnego. Poza tym, im szybciej pojmiesz że nie znaczysz nic na tej planecie, tak jak i ja i miliony przed i po mnie, tym lepiej.
@Bazarnia: taa, mieszkałam pod tak wielkim kloszem, że słyszałam takie komentarze codziennie, przez cały okres szkolny. Poza tym rozbraja mnie fakt, że do zwykłego buractwa dorabiasz jakaś ideologię. Zapomniałeś tylko dodać, że czujesz się coraz bardziej wyprany z emocji.
@mroczny-jogurt: Moje emocje mają ujście gdzie indziej i nie lokuje ich w ujęciu relacji ludzkich, a na pewno nie w ujęciu głupiego wpisu na mirko. Poza tym, emocje to nie tylko reagowanie na to, że komuś ktoś brzydko napisał - strasznie płytkie. To powyższe to wręcz żart, chyba nie słyszałaś nigdy jak ktoś kogoś może zbluzgać.
Mówisz że takie komentarze słyszałaś przez cały czas. Może to Ty masz problem ze sobą