Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Wiecie co jest smutne? Znajdowanie się tak długo w fazie wyparcia jak użytkownicy tagów #przegryw #stulejacontent
Faza wyparcia jest naturalna i występuję zawsze gdy jednostka słyszy coś co drastycznie zmienia zdanie na pewien temat
Ale to jak długo nie możecie zaakceptować tego, że jesteście w kiepskiej sytuacji tylko przez siebie, to jest straszne. Smutno mi gdy o tym myślę, bo wiem że jesteście tak blisko wyjścia z przegrywu ale Wasz mózg nie chce zaskoczyć w tej kwestii i to blokuje wszystko :/
Pobierz
źródło: comment_QdHn45H902Ql4eZsKzYxDy86Asxovgaj.jpg
  • 83
@MechanicznyTurek: Wybacz za opóźnienie, mam grafik napięty i zielonki mi śmierci życzą na pw to niektóre wiadomości mi umkną.
Dosłownie typie jak chcesz każdą fazę omawiać to masz od tego wikipedię.
Ale na szybkości faza oporu to chęć zmiany otoczenia na lepsze ale bez zmiany na siebie. Taki przegryw anon chciałby żeby ludzie dostrzegli jego myśli i by na tym się skończyło jego wychodzenie z przegrywu i najlepiej 10 minut po
najlepiej 10 minut po tym jak zrozumiał, że to on jest problemem a nie cały świat wokół niego to loszka powinna do niego napisać, że w sumie chodź na kobierzec ślubny


@teorose: Hmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegrany_przegryw: Niespodzianka- nie jestem normikiem w najmniejszym stopniu.
Gdyby porównać moje życie do losowego użytkownika tego tagu bez podanego nicku to byś się nie domyślił kto tutaj jak to określiłeś jest normikiem.
Ale jest jedna rzecz jaka mnie różni.
Mental.
@przegrany_przegryw: Nie mam zamiaru opisywać swoich ostatnich 20+ lat życia byś się przekonał, że serio jestem przegrywem.
Mogę ewentualnie powiedzieć, że to nie jest nic w stylu pierdzielenia jakiego na tagu wiele typu nie mam drugiej połówki życie jest beznadziejne.
Czemu nie mogę się socjalizować :_: