Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Nie planuję raczej wymieniać obudowy samej konsolki, ale jest to tak samo upierdliwe jak przy joy conach?
@inzynier_robert: Na początku chciałem wymienić obudowę tylko jednego ze względu na d-pada, ale potem stwierdziłem, że lepiej jak oba będą w tym samym kolorze - to tak w skrócie ^^
@piwniczak: Nie sądzisz, że jak oba byłyby białe to wyglądałoby to o wiele lepiej? Poza tym w białym plastik jest trochę
@goomba-pl: Nie mówię, że było to jakoś szczególnie trudne, tylko upierdliwe :P Może i malowane, ale bardzo podobnie wyglądają. Obudowy są z akurat z Amazona, ale na Ali też można dostać (próbowałem zamówić na Ali ale nie doszło i zwrócili kasę, a nie chciało mi się znowu czekać miesiąc na obudowy, a przy okazji zamówiłem sobie nadajnik bluetooth Genki, którego już na Ali nie ma)
Po półtorej godziny bawienia się w końcu udało mi się wymienić obudowę w joy conie


@BaSS9380: Ile? xD 30 min roboty. Już z 10 rozkręcałem xD

Ile dałeś za obudowy i jak jest z jakością w porównaniu do oryginalnych joy conów?

@Harkonnen:

Prawy trudniej będzie wymienić


Może ja jetem #!$%@? ale w mojej opinii prawy o wiele przyjemniej się rozkręca niż lewy. I jest jest mniej tych upierdliwych taśm z
źródło: comment_rJHH3fFGDZ3gE57Qbf1zkUC7mocDz573.jpg
To nie mój Switch tylko znajomego.


A to soory xD

malowana jakąś żrącą farbą podkładową


@goomba-pl: Pewnie farba do zderzaków samochodowych (?).

Ciekawy jestem jak bezpośrednio w rzeczywistości wypada. Z takimi "zabawami" jest taki problem, że praktycznie zawsze efekty wychodzą o wiele gorzej niż oryginał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Świetnie to widać po projektach gdzie ludzie niszczyli obudowy gameboyów farbami ( ͡° ʖ̯ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: Ja ogólnie bardzo wolno robię takie rzeczy żeby nie #!$%@?ć czegoś po drodze, no i robiłem to pierwszy raz mając 38 stopni gorączki, więc było dużo czynników spowalniajacych :P
ja za obie obudowy dałem 30$ i wiem, że przepłaciłem, bo na Ali mógłbym je mieć za 8 dych, ale #!$%@?łem się na pocztę polską, że odesłała paczkę do Chin tylko dlatego, że nie odebrałem jednego telefonu, a w domu nawet
Ja ogólnie bardzo wolno robię takie rzeczy żeby nie #!$%@?ć czegoś po drodze, no i robiłem to pierwszy raz mając 38 stopni gorączki, więc było dużo czynników spowalniajacych :P


@BaSS9380: W sumie się nie tłumacz. Jak pierwszy raz rozbierałem joy cona to pewnie też mi tyle to zajęło.

ja za obie obudowy dałem 30$ i wiem, że przepłaciłem, bo na Ali mógłbym je mieć za 8 dych,


Hmm te 80 dych