Wpis z mikrobloga

Hej, dzisiaj mam do Was prośbę.

Biorę udział w konkursie na Bloga Roku, w którym pierwszy etap to głosowanie przez Facebooka i właśnie o oddanie na mojego bloga głosu chciałem Was prosić.

Aby oddać ważny głos, należy potwierdzić go kontem na Facebooku (nie przekazuje się jednak żadnych zgód marketingowych itp., ma to na celu wyeliminowanie manipulacji). Głosowanie kończy się w niedzielę, osoby zainteresowane poinformuję, które miejsce udało się zająć (obecnie jesteśmy na 5).

To chyba najważniejszy blogowy konkurs w Polsce (porównywalny do youtubowego Grand Video Awards, które udało mi się wygrać w zeszłym roku za film o cygańskim gettcie). Do tego to pierwsza gala od 2015 roku.

Kiedy ostatni raz odbywał się ten konkurs dopiero raczkowaliśmy ze swoim blogiem :) od tego czasu:
- wyruszyliśmy na dwie miesięczne wyprawy samochodem, które opisaliśmy na blogu dzień po dniu (pisaliśmy i publikowaliśmy je na bieżąco),
- odbyliśmy podróż w "100 dni dookoła Europy", z której codzienne vlogi montowane w samochodzie przez mojego różowegopaska ukazywały się z 7 dniowym opóźnieniem, a którą zakończyliśmy wizytą na WykopParty w Poznaniu, gdzie mogliśmy na żywo poznać wielu z Was,
- wysłaliśmy kilkaset bezpłatnych pocztówek z podróży, część z nich trafiła do wykopowiczów, którzy wyrazili chęć ich dostania :) Niektórzy mają w swojej kolekcji nawet 3 pocztówki z różnych naszych wypraw :)
- stworzyliśmy ponad 200 praktycznych artykułów o zwiedzaniu, zarówno znanych, jak i tych nieznanych miejsc tworząc między innymi serię #odkryjswietokrzyskie,
- zrealizowaliśmy artykuł o cygańskim getcie na Słowacji oraz wspólnie z Roverem i Vonskim nagraliśmy na ten temat film dokumentalny. Mieszkając na tym osiedlu pisałem codzienne relacje na wykop, które później, po drobnych korektach, posłużyły za tekst dla lektora do filmu. Film opublikowaliśmy na YouTube, zebrał od Was i innych oglądających wiele pochlebnych recenzji i otrzymał wspomnianą wcześniej nagrodę GVA.
- stworzyliśmy serię Kuchnie Świata i tag #kuchniamg78, w którym staramy się Wam podrzucać pomysły na oryginalne przepisy z kuchni różnych odwiedzonych przez nas państw.

To głosowanie i konkurs jest dla mnie bardzo ważne, dlatego będę niesamowicie wdzięczny za Wasze głosy.

Oczywiście nie zawołałbym Was, gdybym nie przygotował dla Was nowego przepisu :) Zapraszam was więc też do nowego znaleziska Mozzarella in carrozza - prosty przepis na tradycyjną włoską przystawkę. W ostatniej ankiecie danie to zajęło drugie miejsce nieznacznie ustępując buffalo wings (427 głosów 18.17% vs 501 głosów 21.32%)

Jest to mega proste danie, które wykonacie nawet w 15 minut ze składników dostępnych w niemal każdym polskim sklepie. Danie to powstało kilkaset lat temu, jako alternatywa do wykorzystania kilkudniowej mozzarelli, która nie była już tak dobra jak świeża.

Mam nadzieję, że będzie smakować Wam i Waszym gościom!

Pozdrawiam gorąco i dziękuję za Wasze głosy i wsparcie jakie mi na co dzień okazujecie!

_____________________________________

PS

Nasz wykopowy artysta, magik, twórca pięknych świecących @bkwas rzeczy robi małe rozdajo w którym zachęca do głosowania na nas :) Dziękuje!

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Hej, dzisiaj mam do Was prośbę.

Biorę udział w konkursie na Bloga Roku, w k...
źródło: comment_zc8295tNEtPG0BPeZZmnM7cNaPeQlrgm.jpg
  • 175