Wpis z mikrobloga

@rifraw: Czekam na opinie. Na filmikach wygląda trochę jak gra robiona po taniości we wczesnym dostępie ( ͡º ͜ʖ͡º). Co też nie powinno dziwić skoro robione to przez chyba dziesięcioosobowy team.
@rifraw: wygląda ciekawie ale to porównanie do gothica w mojej opinii trochę na wyrost. Wizualnie gra bardziej przypomina mi chińskie mmo a jeśli chodzi o mechanikę, cóż metin2 teź miał 3 obozy i brak skalowania wrogów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wnioski wyciągnięte na podstawie trzyminutowego przeklikania się przez filmik z yt więc jeżeli gra ma jakieś inne wspólne cechy z gothiciem to chętnie posłucham.
@HaDeSiQ: @fenis: @harpiowata: @OrzelKaskader: @Omate: Dobra mam już za sobą półtorej godziny gry. Kreator postaci bardzo biedny, ale jak musieli na czymś przyciąć koszty to akurat dobra rzecz.

W grze jest tutorial ale postanowiłem wgramolić się od razu do głębokiej wody, chociaż gra wprowadza nas do świata takim małym prologiem, gdzie możemy pobiegać popodnosić co nieco (czyli żywot żula kleptomana) i daje nam możliwość pierwszej walki. Cytując
No i jeżeli można tak bruteforsować grę to trochę przykro. Pewnie dzięki takiemu zabiegowi można robić ciekawe wcinki fabularne ale jeżeli każdego przeciwnika da się ubić, a jedyne czego będziemy potrzebowali to to, żeby do niego wrócić to nie fajne. Wolał bym jednak system checkpointów jak w dark soulsach .


@rifraw: No i co to za minus? Jak uważasz to za ułatwienie to możesz grać na hardcora - każda śmierć to
@equu: mi odblokowanie wszystkich poza na razie trzema przedmiotami zajęło 40 godzin. Hmmm do czasu, aż nie dodadzą więcej kontentu to zakładam, że jeszcze z 10 dodatkowych wyciągnę. Jak masz z kim grać bo multiplayer jest naprawdę fajny to polecam, jeżeli nie lubisz solo. Na razie jedyny mankament to taki, że poza tym, że grasz i próbujesz dojść jak najdalej i wszystko odblokować nie ma większego celu. Ale miodność jest duża.