Wpis z mikrobloga

@Antybristler: 5k na sprzęt przeznaczony do grafiki to mało, same monitory będą kosztować przynajmniej 1000zł sztuka, w tej cenie chce też kupić ten soft co wymieniłeś czy do tego będzie go używał?
  • Odpowiedz
@cysiekw: Oficjalnie w Boxach nie sprzedają już od kilku ładnych lat, ale na Allegro powinieneś coś znaleźć. Ale nie polecam, bo nie zaktualizujesz ich do nowszych wersji, a te mają sporo fajnych funkcji.
  • Odpowiedz
@UberKatze: Nic nie wiem o tej retinie, ale tyle razy o tym słyszałem dosłownie wszędzie cytuję "retina najlepszy laptop", że sobie zrobiłem plik tekstowy w głównym folderze z multimediami o nazwie "retina najlepszy laptop" by nigdy o tym nie zapomnieć :D
  • Odpowiedz
@Forrest_Gump: Retina to dokładnie ekrany używane przez Apple w iPhonach, iPadach, iMacach i MacBookach. Głównie chodzi o to, że w każdym sprzęcie ekran jest jak najlepszej jakości i masz pewność, że na każdym z tych sprzętów widzisz to samo.
  • Odpowiedz
@Forrest_Gump ktokolwiek pracował w grafice na laptopie powie ci ze tak jest matryca retina ma dużo lepsze odwzorowanie kolorów nie porównujemy tutaj matryc z monitorów stacjonarnych przeznaczonych dla grafiki.
  • Odpowiedz