Wpis z mikrobloga

Cześć.
Po pierwszych dobrych wrażeniach po zakupie E39 pojawiają się pierwsze niespodzianki.

Ostatnio podczas dłuższego hamowania było czuć spaleniznę, ale wtedy nie myślałem, że to z samochodu bo kolega otworzył w tym momencie szybę. Dzisiaj znowu to się pojawiło, ale to raczej nie były klocki tylko jakby plastik, dość mocno waliło w całej kabinie i chyba nawet trochę dymu widziałem przy kierownicy. Nawiew był wyłączony. Ale po chwili był już spokój. Kilka kilometrów dalej zapaliła się kontrolka klocków hamulcowych i błąd "Sprawdź klocki hamulcowe". Mechanik mówił, że niedługo będzie trzeba wymienić klocki z przodu, więc normalnie bym wymienił, ale zastanawia mnie ta spalenizna. Co to może być, faktycznie z klocków czy jakieś kable? Aczkolwiek to też dziwne, bo po chwili już nie było spalenizny czuć.

#bmw #e39 #elektryka #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerasVCT: sprawdź serwo hamulcowe. Częsta bolączka E39, u mnie nie puszczało zacisków do końca i potrafiło śmierdzieć płynem i spalonym klockami.
Odnośnie kolorów w 16:9 to w menu to idzie ustawić (tam gdzie datę, godzinę itp.)