Wpis z mikrobloga

moja rodzina to straszny beton katolski, anty LGBT i poziom w stylu "d--a służy do srania" i strasznie mnie to wkurza, więc tak sobie myślę czy by nie zaprosić na wesele mojej siostry jakiejś koleżanki i nie przedstawić jej jako swojej dziewczyny? #gownowpis #lgbt #wesele
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inba na jej weselu może jej się nie spodobać xd


@ZdeformowanyKreciRyj: lubi inby, to u nas rodzinne. zawsze któraś z nas jakąś inicjuje na spotkaniach z rodziną, więc to po prostu będzie przejaw naszej tradycji. poza tym jaka inba niby? chyba, że nazywasz inbą bulwersowanie się starego pokolenia po kątach, bo młodzi będą mieć w------e
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: no w moim odczuciu jeżeli na wesele zaprasza się starsze osoby to po to żeby one także dobrze się bawiły. Tym bardziej, że pewnie dla wujków i ciotek to jedna z niewielu okazji żeby jeszcze się pobawić. Na miejscu Twojej siostry jeżeli decydowałbym się na organizację tradycyjnego wesela, na które zapraszam ludzi z dużą rozpiętością wieku, to zależałoby mi na tym żeby wszyscy się dobrze bawili. Jeżeli natomiast nie
  • Odpowiedz
to w sumie po co zapraszać starszych?


@ZdeformowanyKreciRyj: nie zaprosiła za dużo, tylko najbliższych. to ich problem, że by się źle bawili tylko dlatego, że ktoś przyjdzie na wesele z osobą tej samej płci, a nie jej czy mój. poza tym co to w ogóle za logika, będę się źle bawić, bo ktoś nie żyje tak jak chcę ja i moje zaściankowe poglądy XD
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: to nie jest problem dopóki nie robisz tego jedynie po to żeby ktoś inny miał z tym problem. Jeżeli naprawdę jesteś homo i masz partnerkę to wszystko w porządku jak z nią przyjdziesz na wesele bo nikt Ci życia nie będzie układał. Ale jeżeli chcesz przyjść z dziewczyną tylko po to żeby kogoś bolała d--a, że nie jesteś hetero to nie widzę celu. Ich zdania nie zmienisz, nie sprawisz,
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: chętnie byś odebrała siostrze trochę atencji na jej weselu?
Zrozum samotny grubasku ze to będzie jej dzień a ty masz jej pomagać a nie urządzać imby .
Może to jeden z wielu powodów dlaczego nikt z tobą nie jest w stanie wytrzymać ?
  • Odpowiedz