Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Może nie tyle, że to słyszę ale to odczuwam osobiście. 22lvl here, w tym tygodniu z FB się dowiedziałem, że jedna koleżanka z technikum jest w ciąży


@qtaz28: hehe to jesteś jak ten dziennikarz co się przemalował na murzyna, poszedł na miasto i chociaż nikt nic nie nie powiedział to wewnętrznie czuł się szkalowany XD
@Jswgecz5: ja pierdzielę, ale jak to czy czas się ustatkować? To człowiek sobie wybiera kiedy znajduje dobrego kandydata na współmałżonka i zakłada z nim rodzinę?
Założysz jak kogoś takiego poznasz.

A co do mieszkania to jak masz dobrą pracę to zawsze warto się za nim rozejrzeć, bo co roku 10% spokojnie podwyższają się ceny, taniej już nie będzie. Ale też nie pierwsze lepsze, tylko poszukać dobrej okazji. Ale jak masz wypłatę,
@Jswgecz5: znajomi mojej różowej zaczynają sie #!$%@?, ze mam cabrio. A do dzieci potrzebne kombi i jej o tym trują + naciskają na zaręczyny, bo wszystkie zaręczone i śluby lada moment. ¯\_(ツ)_/¯

Dobrze, ze moi znajomi są normalni.
@Jswgecz5: dla mnie to jest #!$%@?, znajomi tak samo, chcą się ustatkować tylko przez presję. I na #!$%@? w wieku 25 lat brać ślub, dziecko, dom na kredyt do końca życia, wszystko na #!$%@? tylko po to żeby ludzie widzieli jak się ustatkowal, z tego już nie ma odwrotu, resztę młodych lat spędzić jako 50 letni grzyb siedząc w fotelu i pijąc piwo w bloku z płyty, starym golfem i kobieta
@Jswgecz5: 24 lvl. Wszystkich dookoła #!$%@?ło. Zaczynam się zastanawiać, czy to ze mną jest coś nie tak, że nie spieszę się z niczym. Znajomi biorą kredyty na wesele xD, samochód, wakacje itd. Wszystko po to, żeby w jakiś sposób bardziej się pokazać i to zazwyczaj laski mają korbę i wywierają presję na facetach.
Jakaś chora moda i wszyscy zaczynają się prześcigać w „osiągnięciach” i tym kto ma lepiej, ładniej, drożej.