Wpis z mikrobloga

Mirki, załamka..... odnośnie tego wpisu sprzed miesiąca tu dotycąca najbardziej #!$%@? firmy na mojej budowie dziś stało się coś co mnie dobiło juz kompletnie...
Kotłownia
Wiatrołap
Wiatrołap-Salon
Garaż
Brama
Brama
Brama

A tutaj przyczyna

Ja #!$%@? co za #!$%@?. Użeranie się z kimś i na koniec jeszcze taka #!$%@?. 8m3 wody poszło. Nie wiem co mam z tym zrobić.

#!$%@? w ogóle nie zacisnęli tej złączki, była tylko włożona i powoli się osuwała. Jakby tego było mało to leciała gorąca woda! (,)

Ktoś wie jak to osuszyć? Podłogówkę włączyłem, reku chodzi na 60%. Nie wiem czy jest woda w styropianie, jak jest to co z tym zrobić?

EKOFRONT Gabriel Janowski
Kłaj 391
32-015 Kłaj
NIP: 7343085979

Siedziba firmy:
ul. Płk. Stanisława Dąbka 17
30 - 732 Kraków

N I E P O L E C A M!!!!!!

Puszcze #!$%@? z torbami

#budujzwykopem #januszebudownictwa ##!$%@? ##!$%@? #corobic #janusze #budownictwo #budowadomu #budowa #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 22
@eXe1987: o tyle dobrze, ze panele które mi kładą za parę dni to na górze i w jednym pokoju na dole do którego ta woda chyba nie doszła bo sucha wylewka jest. Najgorzej jest w kotłowni, wiatrołapie, garażu i kawałeczek wejścia do salonu.

Obecnie zostały tylko panele i płyki. Potem już meble.
@waldinio: woda na bank siedzi w styropianie i zostanie tam kilka tygodni nawet z włączoną podłogówką. Miałem identyczną sytuację jak Ty i skutecznie pozbyłem się wilgoci.
Zamykaj okna na noc i włączaj ogrzewanie, dom się rozgrzeje woda będzie wychodziła z podłogi. W dzień (rano), wyłączaj ogrzewanie i wietrz ile wlezie. Nie zostawiaj jednocześnie ogrzewania i otwartych okien, bo będzie za zimno w domu, wtedy wolno się suszy i będziesz stratny na
@tmkg nie do końca - jak miał to ubezpieczenie mu zwróci

@waldinio
1. szkoda czasu na sądy, uderzaj do swojego ubezpieczyciela i wskaż winnego

2. Poproś o polisę, od tego jest ubezpieczenie OC by z niego korzystać.

Osuszanie to osuszacze, dmuchawy i wiercenie w podłodze i podciśnienie, ew. powietrze w posadzkę.
Największy w tym wszystkim to koszt prądu.
  • 0
@tmkg wiem ale przecież nie mogę tego tak zostawić...
@ElCidX znalezisko zrobię jak nie uda mi się nic z nim wywalczyć
@tepiciel_absurdow moje ubezpieczenie nie pokrywa błędów wykonawczych co zrozumiałe, że nikt nie będzie płacił za partaczy. A czy ten gościu jest ubezpieczony? Nie wydaje mi się....

Napisałem mu wczoraj maila z żądaniami naprawy szkód, na razie po dobroci