Wpis z mikrobloga

Przecież poziom zaczął spadać mniej więcej od odcinka w którym pojawiła się Filo

od chwili, w której wchodzi le meme angry curse shield


@jtank: @HrabiaTruposz: No tutaj musze się z wami zgodzić. Chciałbym w tym anime zobaczyć więcej rzeczy związanych ze światem, expieniem sie czy co tak właściwie chodzi z tymi falami (konkretniej, bo są sobie potwory a potem już nie)
@bastek66: bo seria minimalnie chociaż wyróżniała się od większości isekaiów tym, że bohater kiepsko sobie radzi w świecie, a tu nagle mc dostaje win button. Poza tym nie oszukujmy się, że takie mhroczne edgy power fantasy jest chyba targetowane w czternastolatków.

Skojarzyło mi się to z równie okropnym danmachi, gdzie bohater dostaje umiejętność "kiedy przegrywasz to jednak nie przegrywasz i zamiast tego wygrywasz xD", myślałem że umrę z żenady jak to
@bastek66: zawsze to jakieś pocieszenie, ale i tak mam już uczulenie na MC którzy są och-ach przepotężni, zwłaszcza w takim krawędziowym wydaniu. Reszta serii też dla mnie jakaś wybitna nie jest, żeby nadrobić tą wadę.

Przydupasy mc też mnie już zaczynają #!$%@?ć, ogólnie nie trafiło do mnie to anime.
@bastek66: zobaczymy. Slime i shield hero w ogóle mi się nie podobają, za to isekai maou był w miarę znośny. Część ostatnich isekaiów jeszcze mam do obejrzenia, części w ogóle nie planuję się chwytać. Za shield hero myślę, że nie będę tęsknić xdd
@jtank: Te dwa to i tak arcydzieła w porównaniu do Isekai Smartphone albo Hyakuren cośtam valkiria. Słyszałem że Arifureta to dopiero będzie wielkie gówno ale pewnie będzie popularnego bo MC cierpi, traci rękę, dostaje (lub sobie robi) metalową, harem i w ogóle overpowered.
tak mam już uczulenie na MC którzy są och-ach przepotężni, zwłaszcza w takim krawędziowym wydaniu.


@jtank: no bo w isekai maou wcale tak nie jest+jest tam pare tak głupich motywów:
-główny bohater miał złe przeczucie, ale zlekceważył to, bo stwierdził, że to kwestia jego aspołeczności
-ekipa tego krzyżowca mimo, że Diablo pokonał go bez wysiłku i wyjaśnił ten jego "boski dar" to jego ekipa została przy nim(krzyżowiec był zamieniony w kamień,