Wpis z mikrobloga

Nadal uważam i będę uważał że Brzęczek to trenerski niewypał. Wczoraj moglibyśmy równie dobrze grać bez trenera. My nie wygraliśmy dzięki trenerowi a wbrew niemu.

- Wystawianie Milika z gorączką zamiast Piątka w gazie i marnowanie zmiany w 45''
- Wpuszczenie Frankowskiego na prawą, co daje Austriakom otwartą autostradę do bramki. Ogólnie Frankowski fatalny.
- Wejście Pazdana xDDD Raz - po co? Dwa - na jaką pozycję? Trzy - krzyczenie do niego sk.oncentruj się że chłopak spanikował i pierwsze co to podał do rywala xD
- Zero organizacji gry z przodu, fatalny środek pola, brak pomysłu jak ugryźć Austriaków oprócz tony bezsensownych wrzutek (dla równowagi oni nie byli lepsi). Tak słabo grającą Austrie powinniśmy zaorać w pół godziny.
- Wejście Piątka tak naprawdę przypadkowe, a nie celowe, jakby nie kontuzja Ziela to by nie wszedł pewnie w ogóle.

Znowu wyjdziemy z grupy wygrywając sobie na luzaku z jakimiś półamatorami z Macedonii czy Łotwy, pismaki z prezesuniem napompują balonik, po czym pierwsza lepsza w miarę poukładana taktycznie drużyna wypunktuje nas jak młodych. Brzęczek, Boniek i towarzystwo lizania się po fiutkach zmarnuje najlepsze pokolenie jakie mieliśmy od 20-30 lat i wszyscy będą się zastanawiać czemu w eliminacjach nam idzie a na turnieju baty.

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów cała kadra (oprócz pupilka Recy) gra w klubach i to większość w dobrych ligach, mamy kilku naprawdę solidnych zawodników. A do tego parodystę na ławce, bo polska myśl taktyczna i trener mówi po polsku i ma ogień w oczach.

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krymic1991: Przecież on gubił piłkę przy każdej możliwej okazji, raz czy dwa zagral poprawnie, raz w sumie bardziej dzięki Lewemu zrobił dobrą akcję. Nie cofał się w ogóle, pozwalając Alabie robić sobie autostradę po swojej stronie. Jak dla mnie występ na 4/10
  • Odpowiedz
półamatorami z Macedonii


@Kozajsza: po tym zdaniu przestałem czytać. Alioski gra w Leeds tyle co nasz podstawowy Klich, Bardhi w Levante 2380 minut w tym sezonie, Elmas Fenerbahce, Pandev Genoa, Trajkovski Nestorovski Palermo, Dimitrievski Rayo Vallecano, Ristovski Sporting Lisbona ale dla Polaków wszyscy to półamatorzy co sobie po robocie na budowie dorabiają xD
  • Odpowiedz
@TakBardzoPolaczek: No to fakt, trzeba się ich obawiać. W prawdzie w Lidze Narodów w 4 lidze p--------i z potężną Armenią 4:0, ale udało im się awansować dzięki ważnym zwycięstwom na trudnym terenie w Giblartarze i Lichtenstainie. Zwłaszcza ten 35cio letni Pandev zawsze groźny ze swoimi 3 bramkami w Serie A.
  • Odpowiedz
@TakBardzoPolaczek: No dobra podpaliłem się tymi półamatorami, przepraszam, nie bij ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zmienia to faktu że powinniśmy wszystkich obskoczyć w tej grupie, a potem będzie szok jak trafimy do jakiejś grupy typu Polska - Szwajcaria - Portugalia - Chorwacja i wrócimy z zerowym dorobkiem punktowym, obwinimy przygotowanie kondycyjne, zły ośrodek i kosmitów.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ach ci półamatorzy z Macedonii Północnej. Powinni przegrać minimum 0-5 z każdą z poniższych drużyn lub nawet 0-10. Powtarzam 0-10! Jak oni w ogóle śmieli walczyć o jakiekolwiek punkty w grupie eliminacyjnej z takimi potęgami. Przecież to są półamatorzy.

Macedonia 2–3 Włochy
Nestorovski 57', Hasani 59' – Belotti 24', Immobile 75', 90+2'

Włochy
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

Frankowski fatalny? Odniosłem odwrotne wrażenie. Razem z Grosickim on napędzał akcje w 2 połowie.
Z resztą się zgadzam.

Ale nie demonizujmy jeszcze tak bardzo Brzęczka. Może sukces rodzi się w bólach i repra potrzebowała zwycięstwa, żeby troche móc zluzować poślady i zaryzykować grę środkiem pola kombinacyjnymi akcjami w następnym meczu. Pamiętajmy, że Nawałka do czasu zwycięstwa z Gibraltarem też był piętnowany. U Brzęczka zagraliśmy ustawieniem z 2 napastnikami z
  • Odpowiedz
To błyskotliwy człowiek w porównaniu do takiego Franka Smudy


@Maly_Jasio: No nie wiem, po obejrzeniu paru konferencji mam mieszane uczucia co do jego błyskotliwości. A do Franka go nie porównujmy, ten specjalista robił grę w dziadka na 11 piłkarzy na powierzchni całego boiska ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Tak z innej beczki, zauważcie, że nazwisko Brzęczka jako jedyne było wyświetlone przez realizatora z błędem (na początkowej tablicy ze składami oraz później gdy go pokazywali i poszedł podpis) jako Brzeczek. Od razu sprawdziłem i wszyscy inni piłkarze mieli polskie znaki w swoich nazwiskach :)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Żarty odstawmy na bok, Macedonia ma ciekawe pokolenie, niedawno grali na ME U-21, a przypomnę, że dostaje się tam 12, a nie 24 ekipy jak na dorosłym Euro.

To nie tak, że nie powinniśmy ich na luzie ograć, ale to nie są ogóry na poziomie Gibraltaru, a raczej reprezentacja, która w perspektywie 2-3 lat może stać się odpowiednikiem obecnej Islandii.
  • Odpowiedz