Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przęglądam ostatnio sporo #tinder dlatego postanowiłem specjalnie dla Was napisać jak można dołączyć do elitarnej grupy spod #przegryw.

1. Nie rób w swoim życiu więcej niż ono od Ciebie wymaga. W pracy i w szkole tak samo.
2. Siedź w domu, im mniej ludzi wie o Twoim istnieniu tym lepiej.
3. Masturbacja.
4. Netflix & chill.
5. Steam itp.
6. Znowu masturbacja. Powtarzać ile siły natura dała.
7. Kariera zawodowa? Edukacja? A to dobre.
8. Zazdrośnij, bój się że zostaniesz odrzucony, stalkuj, sprawdzaj, pilnuj, testuj.
9. Walcz o swoje. Zawsze.
10. Nie dbaj o siebie, perfumy są za drogie, kosmetyki pedalskie a sport to nie dla mnie.
11. Nie dawaj nic od siebie albo chociaż oczekuj czegoś w zamian. Zawsze.
12. Zainteresowania? Żadne? Idealnie!
13. Użalaj się nad sobą, szukaj problemów.
14. Podziały na chad, beta, alfa, omega, srega jak najbardziej prawdziwy. Szufladkuj.
15. W sumie to Twoje życie musi polegać na egzystowaniu, życiu z dnia na dzień tak samo.
16. #narkotykizawszespoko, #alko, #patostreamy.

Dobra nie mam siły więcej. To jest żałosne, jak można tak marnować swoje życie? Kto by chciał tworzyć rodzinę z partnerem/partnerką z mentalnością starego grabarza?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli krótko "Nie bądź sobą, bądź kimś innym, to inni cię zechcą".
Jak poznaję różowe paski, to ani jeden punkt z tej listy mnie nie interesuje i nie ma żadnego znaczenia w tym jak ją odbieram.
Zresztą... to nie jest przyczyna niepowodzeń i wyeliminowanie tej listy, to tylko usunięcie skutków problemu, który już wcześniej narastał i cały czas narasta.
@tell_me_more: Człowiek może się doskonalić, owszem, ale w przypadku przegrywów sugeruje im się zmiany o 180 stopni. Mają zmieniać całkowicie swój styl ubioru, całkowicie swój styl bycia (wychodzenie do ludzi), całkowicie swój styl mówienia, całkowicie swój wygląd i charakter.

Różowa jak schudnie osiągnie tyle co męski przegryw chodząc na siłownię, taniec, uprawiając sport i zmuszając się do jakichś innych zajęć, które go zupełnie nie obchodzą.
@PanDarcy a może tak wyjść z piwnicy do ludzi o jakich samych zainteresowaniach jak twoje? Nie szukajcie różowej na tinderze bo poprostu tam jest bardzo mało dziewczyn które będą do was pasowały.
Kiedyś sam byłem przegrywem, ale w pewnym momencie coś we mnie pękło i wyszedłem z domu. Zainteresowałem się na poważnie deskorolką bo za dzieciaka na niej śmigałem i mniej więcej w tym samym czasie zapałałem miłością do motoryzacji. Loszka pojawiła się praktycznie odrazu, wystarczyło pokazać jej że jestem ciekawym człowiekiem. Wyjście z przegrywu nie jest ciężkie, ale wymaga od przegrywa motywacji i chęci.
Różowa jak schudnie osiągnie tyle co męski przegryw chodząc na siłownię, taniec, uprawiając sport i zmuszając się do jakichś innych zajęć, które go zupełnie nie obchodzą.


@PanDarcy: różowa 4/10 choćby schudła, była oczytana, dowcipna, zajebista w łóżku i miała szerokie zainteresowania - ma znacznie gorszą sytuację od niebieskiego 4/10 z tymi zaletami. Większość kobiet nie jest 7/10.

Problem z wykopowymi pierdołami jest taki, że ignorują kobiety poniżej 7/10, i narzekają, że
różowa 4/10 choćby schudła, była oczytana, dowcipna, zajebista w łóżku i miała szerokie zainteresowania - ma znacznie gorszą sytuację od niebieskiego 4/10.


@tell_me_more: Taka różowa automatycznie staje się minimum 6/10, a często sporo wyżej (szczególnie jeśli doliczyć jeszcze makijaż). Brzydkim różowym jest OGROMNIE łatwiej wyjść ze swojego przegrywu, bo poza wyglądem (szczególnie pod względem sylwetki) nie muszą zmieniać nic w swoim charakterze (no może poza stylem prowadzenia rozmowy, tj. żeby czasem