Wpis z mikrobloga

Drugi miesiąc jazdy kupionym autem i już pierwszy klops. Oberwałem z kamyka i pojawił się odprysk na szybie. Wiadomo - trzeba działać. Pytanie, czy najlepiej użyć wynalazków w stylu Glass Doctora, czy skorzystać z ubezpieczenia szyb? Mam wykupione dodatkowe ubezpieczenie na szyby w Link4, pytanie tylko, czy nie pójdą mi jakieś zniżki? Dziurka jest niewielka, nie ma żadnych pajączków itd.

#motoryzacja #ubezpieczenia #kiciochpyta
Jamnik_Pucek - Drugi miesiąc jazdy kupionym autem i już pierwszy klops. Oberwałem z k...

źródło: comment_IroBaZvLZ5HdAE0YVqaDX8TNzfVwPdr5.jpg

Pobierz
  • 7
@Jamnik_Pucek z tego co wiem to przy dodatkowym ubezpieczeniu szyb nie ma zwyżki. Nie wiem jak w link4. I tez nie wiem jak w link4, ale w PZU ubezpieczenie szyb jest na zamiennikach. Wolalabym zakleić
@Jamnik_Pucek jak ufasz takim doktorom to działaj, ale ja osobiście wolałbym wymienić szybę z ubezpieczenia dodatkowego (wtedy zniżki nie tracisz, ale szyba będzie częścią zamienną, bez loga producenta pojazdu). Jeśli chcesz oryginalną szybę to rob z AC, ale wtedy szkoda zniżek.
@Jamnik_Pucek
zobacz w polisie z LINK4 jaki masz udział własny przy wymianie szyby. Zniżki z ubezpieczenia szyb nie lecą ale jest raportowana szkoda z ryzyka AC dokładnie szyby.