Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile razy słyszeliście od płci przeciwnej ze jesteście brzydcy?
Wygląd ma znaczenie nie oszukujmy się,od czasów gimnazjum wiele razy słyszałem ze jestem "paskudny" "brzydki" ba nawet teraz jak sporo cwiczę,jestem umięśniony to słyszę ze jestem "brzydki".Czy to na tinderze czy na gg.
Często dziewczyny mówią ze to faceci są zli etc ale one same nie są lepsze.Potrafią czesto zniszczyć psychike i samoocenę bo jak mam lubić siebie,traktować siebie dobrze skoro ciągle i ciągle takie coś słysze?
Wiec jak mireczki ile razy nasze słodkie p0lki wam powiedziały takie rzeczy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie jako mężczyzna nie powinieneś przywiązywać uwagi do swojego wyglądu oprócz tego żeby być higienicznym. kobieta Ci powie że jesteś "brzydki" ale tak na prawdę nie wiadomo o co jej chodzi ale ja Ci to wyjaśnię. To jak przeciętna kobieta postrzega Twój wygląd zależy generalnie od tego czy jesteś pewny siebie, zabawny i takie duperele. Ewentualnie czy masz w pytę hajsu. Jak będziesz to miał, to będą same Cie podrywać.
  • Odpowiedz
OP: Skoro mówiąc "jestem brzydki" to ma chyba na mysli moją twarz? Tak,ale za każdym razem to boli kiedy starasz się cokolwiek zrobić a one 'jestes brzydki" to jaki jesteś to jest dla nich najmniejsza kwestia.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy, bo tez nigdy nie oczekiwałem takiego wynania (sam mialem bardzo dlugo niska samoocene i uwazalem sie za brzydkiego [nie sadze zeby wiele sie zmienilo :D], nie musialem tego jeszcze słyszec od innych xD)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak ty do lasek nie swojego poziomu zagadujesz no to tak masz. Zawsze trzeba znać swoj poziom ja jestem 7/10 to nie podrywam 9/10. Jesli ty jesteś 5/10 to nie podrywaj 7/10 bo mozesz usłyszeć takie przykre rzeczy. Ja tez bym je zapewne usłyszał gdybym podrywal laski 10/10.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie jako mężczyzna nie powinieneś przywiązywać uwagi do swojego wyglądu oprócz tego żeby być higienicznym. kobieta Ci powie że jesteś "brzydki" ale tak na prawdę nie wiadomo o co jej chodzi ale ja Ci to wyjaśnię. To jak przeciętna kobieta postrzega Twój wygląd zależy generalnie od tego czy jesteś pewny siebie, zabawny i takie duperele. Ewentualnie czy masz w pytę hajsu. Jak będziesz to miał, to będą same Cie podrywać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro nie mają hamulców by powiedzieć Ci w twarz, że jesteś brzydki to oznacza że okazujesz im słabość przez co postrzegają Cię jako potencjalną ofiarę co je dodatkowo zachęca do agresji. Przestań się starać, bo oddajesz im w ten sposób kontrolę. Jak chcesz wyrywać panny to Ty musisz kontrolować sytuację i nie popadaj w kompleksy, twarz jest odzwierciedleniem tego jak się czujesz, a jakieś anatomiczne cechy mają tutaj bardzo niewielki
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Całkiem sporo jest zdolnycj żeby tak powiedzieć, ale to raczej w czasach szkolnych. Głównie gimbaza, rzadziej licbaza czy podbaza. I zwykle tak mówią:
A) Jak chcą byś się #!$%@?ł
B) Karyny
C) Księżniczki z wybujałym ego, których nikt nie lubi i których wygląd też często pozostawia sporo do życzenia.
Tak w wieku 20+ to raczej zdaża się bardzo rzadko, ja przynajmniej się z czymś takim nie spotkałem.
  • Odpowiedz
Księżniczki z wybujałym ego, których nikt nie lubi i których wygląd też często pozostawia sporo do życzenia.


@Kadej: A to prawda, najbardziej krytycznie wszystkich oceniaja niezbyt atrakcyjne ksiezniczki z wybujalym ego.
  • Odpowiedz
MglistaKreatura: Może wypowiem się nie na temat, ale jedyny przypadek kiedy ja komuś mówię, ze jest brzydki - to właśnie zaczepianie na gg. Zero rozmowy i ‚daj zdjecie’. Albo po kilku zdaniach już parcie na wygląd. Nie mam profilowki na gg z jasnego powodu - to nie jest dla mnie tinder i nie szukam faceta czy romansu, to komunikator. Jak ktoś ma takie parcie i szuka ‚loszek’ na gg, nachalnie próbuje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak ty do lasek nie swojego poziomu zagadujesz no to tak masz. Zawsze trzeba znać swoj poziom ja jestem 7/10 to nie podrywam 9/10. Jesli ty jesteś 5/10 to nie podrywaj 7/10 bo mozesz usłyszeć takie przykre rzeczy. Ja tez bym je zapewne usłyszał gdybym podrywal laski 10/10.


@eczolg321: czyli jak do mnie startują laski w wyższej ligi gdzie normalnie bym się nie spodziewał ze będą mnie chciały to zbyt
  • Odpowiedz
MglistaKreatura: Może wypowiem się nie na temat, ale jedyny przypadek kiedy ja komuś mówię, ze jest brzydki - to właśnie zaczepianie na gg. Zero rozmowy i ‚daj zdjecie’. Albo po kilku zdaniach już parcie na wygląd. Nie mam profilowki na gg z jasnego powodu - to nie jest dla mnie tinder i nie szukam faceta czy romansu, to komunikator. Jak ktoś ma takie parcie i szuka ‚loszek’ na gg, nachalnie próbuje wyciągać
  • Odpowiedz