Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
#glupiewykopowezabawy #wykopowyaparatprzechodni I pozwolę sobie #fotografiaanalogowa
Tak więc zakupiłem film, znalazłem aparat i cóż będziemy się bawić.
Regulamin (który poprawie pewnie przed wysłaniem do pierwszego uczestnika)
1. W zabawie może brać udział każdy użytkownik portalu wykop.pl
2. Po zostaniu wybranym podajemy posiadaczowi swój adres do wysyłki lub miejsce spotkania.
3. Przesyłka musi być rejestrowana by nie zgubili
4. Numer trackingowy lub relacja ze spotkania musi być wysłana z maila którego używasz na kuba@witomi.pl
-- tu już kij z aparatem ale patrząc jak słabo idzie #wykopowyzeszyt muszę jakoś was dyscyplinować--
5. Zaraz po otrzymaniu paczki robimy zdjęcie jej w wnętrza i uzupełniamy list przewozowy.
6. Uczestnik ma prawo do wykonania maksymalnie 2 zdjęć
7. Aparat nie może być w posiadaniu jednego uczestnika dłużej niż tydzień (7dni)
8. Po wykonaniu zdjęć należy uzupełnić list przewozowy i spakować paczkę
9. Dokonujemy #rozdajo w tagu #wykopowyaparatprzechodni
10. W przypadku uszkodzenia aparatu, skończenia rolki Itd należy go odesłać do mnie lub oddać do dobrego fotolabu w celu wywołania kliszy.POD ŻADNYM POZOREM NIE OTWIERAJ TYLNIEJ POKRYWY.

no ogólnie to tak z plusujacych i komentujących wybiorę kogoś. Jutro zawołam tych co ostatnio plusowali. No i ten wyniki wraz z poprawionym regulaminem Itd maks niedziela wieczorem chociaż zachęcam do plusowania jak najszybciej

No takie coś
wytrzzeszcz - #glupiewykopowezabawy #wykopowyaparatprzechodni I pozwolę sobie #fotogr...

źródło: comment_R3sdx77RyHagLzui1C60HclqqzwO8Rcd.jpg

Pobierz
  • 24