Wpis z mikrobloga

Mireczki, #polskafairplay nie korzysta z subwencji partyjnej. Musi liczyć na siebie a w zasadzie na Polaków. Jeśli chcecie dać szansę wiedzy i doświadczeniu, wesprzyjcie dowolną kwotą profesora Gwiazdowskiego.

Odbiorca: KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
Nr konta: 46 1020 2137 0000 9302 0220 3453
Tytuł przelewu: Darowizna na kampanię do Parlamentu Europejskiego

#polityka #gwiazdowski #wybory #4konserwy #neuropa
L3stko - Mireczki, #polskafairplay nie korzysta z subwencji partyjnej. Musi liczyć na...

źródło: comment_0xFYhZg2UQ1diU0wbwvRTCruECDsQ7p4.jpg

Pobierz
  • 19
@adam-turowski-16: nie widzę nic takiego na stronie kww. Zdaje się musi być opublikowany wyłącznie rejestr wpłat o wartości przekraczającej łącznie od jednej osoby równowartość wynagrodzenia minimalnego.
nie widzę nic takiego na stronie kww. Zdaje się musi być opublikowany wyłącznie rejestr wpłat o wartości przekraczającej łącznie od jednej osoby równowartość wynagrodzenia minimalnego.

@L3stko: @bombastick: Nie chodzi o to, że muszą. Wydaje mi się, że Gwiazdowski wspominał o finansowaniu partii politycznych w ten sposób, aby było jedno konto, którego stan jak i przelewy są publicznie jawne. Fajnie byłoby dać dobry przykład.
@L3stko: Podpisał bym się pod nimi rękami i nogami, ba nawet rozważałem wstąpienie w ich szeregi ale zbratanie się z ,,bezpartyjnymi samorządowcami '' to dla mnie za dużo. Pokazali w samorządowych wyborach w co tak naprawdę grają i w którą stronę. Nie chcę się oszukać jak na Kukizie w 2015.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3stko: Chętnie bym wpłacił ale przy tym zyczyłbym sobie jako darczyńca po zakończonej kampanii pełnego wglądu w wydatki, tak dla pełnej transparentności.
@L3stko: "Bezpartyjni Samorzadowcy" mieli ostatnio kase na wielkie bilboardy a nie maja skromnego miliona na kampanie Gwiazdowskiego i szukaja pozyteczncych idiotow jak JKM? Jak mamy wplacac na cos, co nie pokazalo nawet nazwisk na listach?
@Frank_Underwood: ??? No są nazwiska: Piotr Roman, Tomasz Wróblewski, Elżbieta Hibner, Patryk Hałaczkiewicz, czy Łukasz Mejza. To są właśnie nazwiska, w tym faktyczni samorządowcy. Brakuje tylko większej ilości profesorów, ale oni jak widać od lat, nie chcą babrać się w politykę - trzeba cieszyć się z samego Gwiazdowskiego.