Wpis z mikrobloga

@prodigi: Równie dobrze mozna by powiedizeć, że wina Wonzia by była jakby B4rto zaczął go stream snipować. Ma znajomego i zaufał mu.

Podobnie było z tym jednym snipingiem. Wpuszczał do swojej drużyny jednego kolesia, któremu ufał. Wielokrotnie grali razem, coś tam gadali, a ten nagle z dupy zaczął go snipować. Nie mogłem tego pojąć. Zapomniałem nick.

Wonziu go pousuwał ze wszystkich znajomych. I bardzo dobrze.
@dryndol: Nie wiem o kim mowisz, jedynie mi sie nasuwa na mysl GentlemanChristopher, ktory wcale nie byl znajomym Wonzia, tylko raz chyba byl na pogadance losowo wybrany na discordzie.

B4rto to powazny czlowiek, dzej przypomina bylego kolege z klasy, ktorego ktos znany gdzies zaprosil i ten sie zachlysnal tym ze moze byc obecny na jednym czy drugim streamie i #!$%@? jakies pozerskie akcje.
@prodigi: właśnie o niego mi chodziło. Brał go zawsze do gier w PUBGa jak grał ze znajomymi. Tylko stąd go kojarzyłem. A ten taką manianę #!$%@?ł.

B4rto to jedynie przykład. Mógł by być to ktoś inny. A dżeja nigdy nie lubiłem.
@Joii: ta, pozbierał ludzi i zaczął mieszać Wonziowi w grach. To snajpowali, to innym razem się podkładali to znowu mu pomagali.

Ostatnio już tylko snajpóją mocno #!$%@?ąc Wonzia i mocno utrudniając mu grę. Dlatego gra poza streamem.
@theexitest w sc2 wkurzał się na grę, tu wkurzył się na użytkowników czatu i przez to nie chce mu się streamować. Rozróżnij te dwie rzeczy.
Po drugie znalazłeś się koło niego, bo oglądałeś stream, skoczyłeś w tym samym momencie, w to samo miejsce. Nie wmówisz mi, że to był przypadek.
Przynajmniej nie próbuj robić z innych idiotów, bo zaraz się tak zapędzisz, że powiesz, że to Wonziu specjalnie na Ciebie polował.
Ogarnij
@theexitest: Czyli nie zaprzeczasz streamhunterowaniu, czego Wonziu nie lubi i niejednokrotnie prosił, żeby tego nie robić. Do przedostatniego zdania się nawet nie ustosunkuję, bo chyba miało być śmieszne, ale jest na poziomie tego waszego wku*wiania Maćka #gimbohumor

No to dobrze, będzie mniej streamów, bo jak widać w PUBGa dalej chce grać. Jak nie rozumiesz, że nie chodzi o samo wku*wianie, to co Ci będę mówił ¯\_(ツ)_/¯ Eot