Wpis z mikrobloga

@Dorken: jak nie masz sensownego noża w domu, a kupisz pikutka, to niedługo nim będziesz robił wszystko, może poza krojeniem kości czy zamrożonego mięcha :P

Często też widzę je dostępne w różnych sklepach typu survival, alpinus, "mister minit" czy jakoś tak, straganach w galeriach handlowych itd. Kup jednego a się nie zawiedziesz
@Dorken: Hobbiści rodzą się z potrzeby przeciętnych ludzi do bycia ważnym. Kiedyś dawno temu stwierdziłem, że fajnie by było sobie zbudować samolot taki RC do latania. Zbudowałem i nie chciał latać to kupiłem gotowca. Taki standardowy polecany do nauki z niewielkim zasięgiem ale frajdę miałem. No więc pojechałem sobie na pola koło wisły polatać. Niedaleko była droga spacerowa i czasem się ktoś zatrzymywał popatrzeć. Pewnego dnia podchodzi jakichś dwóch typków i
#!$%@?! chce kupić jakiś ekspres do kawy, ja wiem, że za 600 zł cudów nie dostanę, ale dobra! Znalazłem jakieś forum i czytam, czytam i #!$%@? XD w Polsce jak w lesie. No jak z pasty

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na
@Dorken: dlatego ludzie na forach nie rozmawiają z takimi ludźmi jak Ty. Dają Ci radę ale Polak jak ma gówno za 5 Zeta z bomby, a coś za czym musi pochodzić i sprawdzić to weźmie gówno. Niech Ci służy. Polecam jednak się przejść kiedyś przy okazji i zobaczyć czym się różnią te noże. Tylko po co lataleś po forach skoro i tak wziąłeś gerlacha i przepłaciłeś?