Wpis z mikrobloga

@Dorken: dobrze, że wędrując po Tybecie zakupiłem komplet 3 ostrzy ze stali meteorytowej o równowartości 3 mieszkań na Mokotowie, teraz nie martwię się o prezenty dla bliskich.
  • Odpowiedz
@Dorken: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz
@puaczek: jakbyś przeglądał mój profil, to wiedziałbyś jakie prezentuję poglądy i czemu twórca ostrzy dał mi rabat. Od lat Tybet ma na pieńku z Chinami i wystarczy to odpowiednio wykorzystać, pokazać po której jest się stronie przynosząc na przykład.

O nie, tak łatwo nie będzie Leniuszku! Poczytaj sobie i się dowiedz! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 111
@Dorken no faktycznie blok noży od fiskarsa jest niefunkcjonalny bo jak próbowałem nim pokroić cebulę to noże się wysypaly a kiedy chciałem wykopać nim wykop pod fundamenty to noże się polamaly a blok wyszczerbil NIE POLECAM XD
  • Odpowiedz
@Dorken: ogolnie jakiekolwiek forum czegokolwiek to kopalnia raka, ja juz jak chce cos kupic czy cos zrobic to nawet juz nie szukam bo tylko sie czlowiek #!$%@? od czytania tych debilizmow
  • Odpowiedz
via Android
  • 64
NO CÓŻ PANOWIE TO NIE PRZELEWKI, 300ZL ZA PIĘĆ NOŻY? CHYBA WAS COŚ BOLI, PONIŻEJ 500ZL TO NOŻE W OGÓLE NIE TNĄ
  • Odpowiedz
@Dorken: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator
  • Odpowiedz
@Dorken: XDDD ostatnio szukałam sobie kubka termicznego xD przeżyłam to samo xD chciałam cos co nie bedzie przeciekac jak go przypadkiem przechyle. Ogólnie wszędzie w rankingach sa kubki Contigo, ale jak zaczęłam czytac jakies forum to sie kurka okazało ze one sa #!$%@?, bo jak sie naleje wrzątku i zamknie taki kubek na 12h w zamrażarce to jakis tam termos co go nawet nie dostane w PL nadal bedzie miał
  • Odpowiedz
  • 5
@Dorken nie ma co sie smiac xd ja kiedys na jakies forum odkurzaczy trafial ale doplacilem 200zl jak polecili i odkurzacz juz 4 lata chodzi bez problemu jedynie rura szczelila ale to wydatek 50zl byl xd
  • Odpowiedz