Wpis z mikrobloga

@Dorken: Ja zawsze jak coś kupuję trafiam na takie forum, rejestruje się, czytam, upewniam się prosząc o poradę i wybieram najlepsze. Do głowy mi nie przyszło naśmiewać się z ludzi dzięki którym wybrałem dobry sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć jeśli wziąłeś Gerlacha to sądzę, że nie z tego forum tutaj się naśmiewamy. Mam nawet konto na forum.knives.pl, czytałem ten temat mniej więcej wtedy kiedy został napisany,
@Harmideron: właśnie a propozycje, nie wiesz czy da się „zbanować” jakoś domenę na Google żeby nie wyświetlała swoich linków w moich wyszukianiach? Np nie lubię elektrody a szukam jak włożyć baterie do pilota, i niechciałbym, żeby wpisując swoje zapytanie w Google, wyskakiwały mi strony z elektrody albo innych nielubianych stron?
@FotDK ja nie, bo zamiast zrobić FAQ jak każde normalne forum z podlinkowanymi tematami to w infantylny sposób gość ci oznajmia że Ci nie pomoże no bo czemu ty (specjalnie z małej) nie fascynujesz się nożami jak oni i nie przegladniesz 40 stron filtrujac ich wysrywy na temat wyższości noża z południowo zachodniej części Tajwanu nad nożem z okolic Bawarii.
: 5.0833 lub nowszy 6.7836


@diogene: o to to, przypomniałem sobie post forum jakiegoś z przed wielu lat, gdzie ktoś zachwalał takie noze od victorinoxa, wtey do zakupienia w sjkładnicach harcerskich Wiec zakupiłem taki na próbe do kuchni. Miał być do pierdół, a jest najcześciej używany przez wszystkich domowników. Sukces, za niecałe 14 zł
Polecam
@Dorken: z drugiej strony wkuriwają strasznie ludzie którzy na siłę wchodza na forum pasjonatów takiego czy innego tematu i nie szukają porady tylko chcą żeby ktoś ich pokepał po plecach że zrobili świetny zakup, kupując słabej jakosci chińszczyzne. Kulturalne tłumaczenie że nie kupił nic dobrego, kwitują tekstem "a m isie podoba" i argumentami "ale kroi chleb(nóż) więc w czym jest lepszy niż inne noże" (w tekście można zamiast noży podstawić wszystko:
6.7836


@Dorken: Bierz najładniejszy. Te końcówki służą do określenia koloru modelu. Victorinox robi to ze względu na zapotrzebowanie profesjonalnych kuchni na osobny sprzęt do drobiu, nabiału etc. HACCP 4 life