Wpis z mikrobloga

Aborcja to ucieczka od odpowiedzialności. Wszystkie tak histerycznie popierające ją kobiety oszukują same siebie, wypierając fakt, że przeprowadzenie aborcji to po prostu zabicie własnego dziecka. Dziecka, które by się urodziło, śmiało, płakało, jadło, piło, poszło do szkoły, wyjechało na studia, poznało chłopaka/dziewczynę i założyło własną rodzinę. A tak po prostu go nie ma. Zostało zamordowane na zlecenie własnej matki wtedy, kiedy nie mogło jeszcze się bronić. I przerażające jest to, że to właśnie kobiety domagają się prawa do aborcji na życzenie.

Większość tych kobiet, które tak histerycznie bronią aborcji i twierdzą, że płód to nie człowiek, same jej dokonały i teraz zachodzi u nich element wyparcia. To jak u złodzieja który przyłapany na gorącym uczynku twierdzi, że kradzież to nic takiego, zresztą i tak wszyscy kradną.

I te same kobiety często pochylają się nad losem kurczaczka czy świnki na farmie albo dzika w lesie czy karpia w stawie, a przy tym bezwzględnie zamordowały(by) własne dziecko.

Change my mind

  • 249
@qcrimson: Pogóglaj sobie
www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/ab-france.html
Pierwsza lepsza Francja - 21% ciąż kończy się aborcją. 200 tys. aborcji rocznie na 750 tys. żywych urodzeń

Nikt mi nie wmówi, że choć 50 tys. z tych ciąż było obciążonych nieuleczalnymi chorobami. Oznacza to, że co najmniej 150 tys. dzieci zostało zamordowanych i to w jednej tylko Francji w 2017 roku.
@small_raven: Znam gościa, ginekolog orzekł toksoplazmozę i ryzyko wodogłowa. Powiedział, że zaświadczenie na aborcję wypisze bez problemu. Poszli do innego. Staś ma dzisiaj 9 lat

@PanFizyk Francja to kraj z dużym socjalem dla najbiedniejszych, rozbudowaną polityką prorodzinną i szeroko dostępną antykoncepcją. Także, jeśli podajesz prawdziwe dane, to jest to klasyczny przykład ucieczki od odpowiedzialności i dodatkowej metody "antykoncepcji"
@Sam_w_domu:
Ile ofiar gwałtu obroniłeś? Ilu ofiarom gwałtom pomogłeś dojść do siebie psychicznie?
Jeśli choć jedna odpowiedź brzmi zero, to nie masz prawa osądzać żadnego gwałciciela. Identycznie głupi argument.
A ja pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jestem cię w stanie zapewnić, że ten okrutny kościół, te złe klechy i pingwiny prowadzą o wiele więcej domów dziecka czy samotnej matki niż lewicowi działacze.