Wpis z mikrobloga

pięknych czasów dożyliśmy. rozmawiam sobie właśnie z kolegą i słucham jego makijażowych porad bo maluje się ładniej ode mnie ( ◠◠ )
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maticwaniak ach "pseudofaceci" xD rozumiem że Ty jesteś stuprocentowym samcem alfa i możesz decydować co jest dla innych odpowiednie?
Jaką krzywdę personalnie wyrządza Ci koleś który się maluje? Bo mi żadną, daleko mi do bycia zniewieściałym typem, ale serio #!$%@? na innych, jeżeli chce to niech się maluje, jego twarz, jego sprawa i co najważniejsze jego życie - dopóki nie robi mi czymś krzywdy to serio mam to gdzieś.
Mówisz o
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: Idąc Twoim tokiem rozumowania to wtedy też było to nagradzane, bo byli uznawani za atrakcyjniejszych i dbających o siebie. No i nie potrzeba obrońców czegoś, co jest powszechnie w danych czasach uznawane z normę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maticwaniak Nie jest to wcale nagradzane. Bronione jest, bo ktoś jak ty obraża osoby, które nie robią nic złego. Nic ci do tego co kto robi ze swoim ciałem dopóki nikogo to nie krzywdzi
  • Odpowiedz
@Darson666: po pierwsze nie śledze internetu tak jak ty wiec nie mam pojęcia o jakim filmiku mowisz. Po drugie mam prawo wyrażac swoją opinię poniewaz w Polsce istnieje cos takiego jak wolnosc słowa (mimo ze niektorzy "myślą" inaczej). Nic nie napisałem zebym kazał komus robic to co za lubie albo czego nie lubię. Po trzecie nadinterpretujesz moje slowa i wyciągasz swoje (na postawie pewnie swoich poglądów) wnioski. Po czwarte jestem
  • Odpowiedz