Wpis z mikrobloga

pięknych czasów dożyliśmy. rozmawiam sobie właśnie z kolegą i słucham jego makijażowych porad bo maluje się ładniej ode mnie ( ◠◠ )
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pięknych czasów dożyliśmy


@fsfdjf: Straszne czasy, ludzie robią, co chcą. Zakazać.

Z pewnością nigdy jeszcze w historii ludzkości, nie było facetów, którzy (przesadnie) dbali o swoją cerę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@fsfdjf a jakich kosmetyków używa? Bo ja nic nie mam do malowania się,ale jako kobieta hetero wybrałabym typa co używa tuszu do rzęs xD dawaj, bo ciekawa jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rozowy_kroliczek: potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy edukacje skończyłaś na przedszkolu? W tamtych czasach nie było to NAGRADZANE i nie miało to SWOICH OBROŃCÓW JAK TY. Pani kwi kwi..... (pomijając fakt ze część facetow w tamtej epoce malowało się by zakryć brud lub był to obowiązek w niektórych zawodach)
  • Odpowiedz
@Darson666: tak dostają premię.....(facet sie maluje i mówi kobiecie jak ma to robić lepiej. Kobieta mówi jak to fajnie że może dostać od kolegi wskazówki jak to robić i propsuje typa na wykopie. Dla niego to pewnie nagroda że kobieta tak mówi i bedzie to robił dalej i namawiał innych pseudofacetów żeby tak robili. Moim zdaniem dla niego to w pewnym sensie nagroda bo zmotywowany propsami bedzie to szerzył i
  • Odpowiedz