Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie dzisiaj do galerii handlowej obejrzeć telefony. Mocno #!$%@? obecnym bieda-androidem postanowiłem sprawić sobie Iphona Xr. Już praktycznie byłem zdecydowany ale wystarczyło rzucić jedno spojrzenie na żywo i cały "amazing" prysnął jak bańska mydlana xD W dobie eleganckich smartfonów składających się obłych tafli szkła i stali, Apple wydaje takie #!$%@? jak Xr. Jebitne ramki przypominające telefon sprzed 3-4 lat, #!$%@? notch i zbita bryła jest powtarzalne do porzygu.

W tej samej cenie można dostać Note 9 który ma zajebistego amoleda, większą pamięć, lepszy aparat, zajebisty rysik i mialird innych funkcji. Serio nie jestem hejterem i miałem bardzo mocne postanowienie kupienia Iphona ze względu na utrzymanie wydajności systemu z czasem ale jak położyłem obok siebie Xr i Note 9 albo Mate 20 to czułbym się jak ostatni frajer jakbym wziął Iphona.

Xr to jest po prostu porażka. Smieją się z ciebie inni ajfoniarze bo masz ajfona dla biednych i jednocześnie śmieją się androidowcy bo serio - nie da się wszystkiego usprawiedliwić tą słynną wydajnością. Do tego jeszcze ta #!$%@? ładowarka 5W w telefonie za 3500zł no ja #!$%@?ę xD


#apple #andoird #iphone
kobiaszu - Poszedłem sobie dzisiaj do galerii handlowej obejrzeć telefony. Mocno #!$%...

źródło: comment_MKe1KAQf9LVymmILLsG5zSE4MgmibcA0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach