Wpis z mikrobloga

@PanKara: a niech idzie. Jak dla mnie to on od paru sezonow byl glowa w Realu, moze nie jest to poziom tego tfu, recznika-kurtula, ale jak dla mnie Eden nigdy nie byl True Bluesem. Wiecznie dyplomatycznie wypowiadal sie o swojej przyszlosci.

No i moze to tez bedzie jakis punkt zwrotny dla naszego zarzadu, zeby zaczac robic jakies sensowne transfery.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: No ja tez uwazam, ze to odpowiedni czas, zeby poszedl. Zrobil w #!$%@? dla klubu, ciagnal go za uszy nie raz i mimo ze wczesniej byli nim zainteresowani to jednak mimo wszystko nie wymuszal transferu jak ten leszczyk na bramce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanKara: nie wymuszal, ale jendak nigdy sie nie odcinal, furtke sobie zostawial otwarta. Dodatkowo nie ma tez tej charyzmy lidera. Umiejetnosci ma, tego nie mozna mu odmowic, ale to tez nie jest ktos kto zostawial serducho i motywowal reszte. Imo real to bedzie jego poczatek konca.
  • Odpowiedz
@PanKara: Sam Terreur odpowiedział na twitta od tego dziennikarza hiszpańskiego, na którego Caught offside się powołuje i napisał, że Real spytał Chelsea o Edena, ale na razie zero jakichkolwiek umów.
  • Odpowiedz