Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj wątpliwa przyjemność spotkać w okolicach godziny 19 dwóch "rowerzystów". Za miastem. Na drodze lokalnej. Bez żadnych k... świateł i odblasków. Chociaż tyle że jechali jeden za drugim a nie obok siebie.
Co kieruje takimi ludźmi? Jaka idea pycha ich do działania?
#rower #zalesie #gorzkiezale
  • 12
przy normalnej prędkości przejazdowej tylko szum wiatru słuchać i tak, więc serio nie rozumiem w czym to jest lepsze od muzyki.


@wykopyrek: Ten szum zapewnia bezpieczeństwo innym ludziom bo mam wyebane na czym się rozwalisz mając słuchawki na uszach. Albo nie wchodź na ulicę.

Jeżdżę autem.
Szybko jeżdżę na rowerze.
Bardzo szybko jeżdżę na rolkach i sobie nie wyobrażam by jakiś debil w słuchawkach mi zajechał drogę tylko dlatego, że mnie
@4x80: uohoho... internetowy wojownik, odsuńta sie ludzie, bo drzaski polecom jak siem wkuszy!

Dla twojej informacji, koleżko co to rzekomo mama ci pozwoliła samodzielnie po mieście się poruszać.
Jedzie się tam, gdzie się widzi. Przy kierowaniu korzysta się ze zmysłu wzroku.
Zmysł - trudne słowo.
Chodzi o oczy.

jeśli zakładając słuchawki przestajesz widzieć, zakładasz słuchawki źle


@wykopyrek: Dobra, przepraszam, że ciebie źle oceniłem. Pomyliłem się. Byłeś u lekarza?
Bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś tak świadomie zaplanował nocną przejażdżkę.


@lunga: A ja tak. W sensie widuję ludzi, którzy po prostu nie mają oświetlenia i uważają, że jak oni widzą i w ogóle drogi są oświetlone, to wszystko gra.

Prywatnie w dłuższe trasy pakuję w plecak "mrygadełka" na baterie CR2032, gdyby mi podstawowe oświetlenie wysiadło.