Wpis z mikrobloga

Witam, dziś w moim #dziennikpracy kolejne podsumowanie, tym razem za okres 13 - 16 marca 2019r.:

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 15, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
2) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Market Agent - rozszerzenie profilu o wartości 20 punktów
4) Epanel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) SW Panel - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

W bieżącym miesiącu mam dobrą passę w Clixsense - na dzień dzisiejszy udało mi się przebić poprzedni miesiąc pod względem zarobku, a do finiszu pozostały jeszcze 2 tygodnie. Mała rzecz, a cieszy :) Dodatkowo ostatnio miałam możliwość dostania się do zamkniętego forum Philipsa (z poziomu wypełnianej ankiety). Jednak w związku z tym, że wpisy w społeczności miały być udzielane w języku angielskim, a moja gramatyka jest delikatnie mówiąc "mocno nadszarpnięta", udzieliłam negatywnej odpowiedzi na jedno z pytań dotyczących dobrej znajomości tego języka. Może innym razem uda mi się dostać do jakiegoś polskiego forum :)

Miłej niedzieli :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #biznes #pieniadze #internet #praca #pracazdalna #ankiety #pracadodatkowa
  • 4
@destrodd: Podsumowanie marca ukaże się po skończonym miesiącu :) Natomiast szczegółowe podsumowanie lutego znajdziesz w postach poniżej. Ogólnie moje zarobki mieszczą się w okolicach 180 - 250 zł miesięcznie. W marcu myślę, że uda mi się zbliżyć do około 300 (o ile tendencja z pierwszej połowy miesiąca zostanie zachowana).
@destrodd: To zależy od różnych czynników (ilości paneli, w których się uczestniczy, ilości otrzymanych i wypełnionych ankiet, czasu ich trwania itp.). Nigdy nie przeliczam tego czasu, co do minuty, ale dziennie poświęcam od 10 minut do 1,5 godziny. Miesięcznie można założyć statystycznie przedział 10 - 20 godzin. Oczywiście są to tylko dane poglądowe - różne czynniki mają wpływ na czas, zarobek, ilości otrzymywanych ankiet itd.