Wpis z mikrobloga

@DinaKaliente: Jest różnica pomiędzy lekkim kremem, a toną tapety, która sprawia, że kobieta wygląda jak na balu maskowym. I czy rzeczywiście potrzeba milion monet żeby dobrze, naturalnie wyglądać? Pomijam kwestię urody, która w dużym stopniu zależy od genów.

zdrowa dieta, zdrowe nawyki + miliony monet na zabiegi kosmetyczne i kosmetyki pielęgnujące


@fspolczynnik: Moja dziewczyna dobrze wygląda bez make upu, nie ma milionów na zabiegi, ale dba o siebie, nie je
  • Odpowiedz
@tomosano no to na hui mowisz, ze bez majijazu xd poza tym sa tez inne czynniki jak genetyka i czasami jak ktos o siebie dba to np nie zlikwiduje cieni pod oczami albo tendencji do syfow w 100% wiec nie #!$%@?. To ze Twoja laska tak wyglada, to nie znaczy, ze inna moze, wiec nie generalizuj.
  • Odpowiedz
Twój werbalny prymitywizm nie wzmocni siły twoich argumentów. Spróbuj czasem czytać między wierszami.


@tomosano: Spróbuj czasem zastanowić się zanim napiszesz głupi post, będziesz zbesztany mniej.
  • Odpowiedz
@Thachi ale ja nic na ten temat nie pisałam, co sugerowałoby że się z Toba pod tym względem nie zgadzam. :-D
Ja się prawie nie maluje i często wychodzę bez mejkapu. Bo i tak #!$%@? to da. xD
  • Odpowiedz
@tomosano:

Ten kwik różowych xD

Owszem argument finansowy jest jakimś argumentem, ale z 85% różowych pasków na lvlu 23+ jakąś chociażby aktywność fizyczną inną niż WF na studiach widziało ładne kilka lat temu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz