Wpis z mikrobloga

@DoDoLot: ból dupy jest i to, że op podał idiotyczne argumenty, że dieta i aktywność fizyczna załatwiają sprawę z brzydkim ryjem i cerą. Za przykład dał śliczną laskę którą dodatkowo po prostu stać na to żeby wyglądać zajebiście bez makijażu, bo ma na to fundusze. To tak jakbym ja każdemu niskiemu facetowi radziła, że niech poćwiczy i je zdrowo to urośnie xd podobny poziom prawdopodobieństwa skuteczności.
Za przykład dał śliczną laskę którą dodatkowo po prostu stać na to żeby wyglądać zajebiście bez makijażu, bo ma na to fundusze.

Znam mnostwo lasek, ktore nie sa gwiazdami Hollywoodu, a maja swietna cere ¯\_(ツ)_/¯ Zycie nie jest sprawiedliwe, genetyka to #!$%@? i pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

To tak jakbym ja każdemu niskiemu facetowi radziła, że niech poćwiczy i je zdrowo to urośnie xd podobny poziom prawdopodobieństwa skuteczności.

@norepinefryna: glupia
@DoDoLot: czy ja wiem, laski mówią raczej żeby się nie przejmować, bo po co to komu. ludzie brzydcy też potrafią mieć dziewczyny. Jak się nie ma urody to trzeba nadrabiać czymś innym: charyzmą, pasją... a nie siedzieć i się użalać nad sobą, że jest się brzydkim.
Jak się nie ma urody to trzeba nadrabiać czymś innym: charyzmą, pasją... a nie siedzieć i się użalać nad sobą, że jest się brzydkim.

@kt13: wybacz, ale jestem za duzy na takie bajeczki. Gdy jest sie brzydkim (w przypadku faceta) to mozna sie w dupe pocalowac jesli chodzi o relacje z kobietami. Takim osobnikom pozostaja tylko zwiazki z rozsadku na starosc i rola betabankomatu.
@DoDoLot: cóż, pozostaje mi pogratulować znajomym, że dokonali rzeczy niemożliwych. Znam też gości co wygląda jak kulka a ma dziewczyn na pęczki i jest teraz w stałej relacji. Ale jest tak sympatycznym, szczerym i śmiałym człowiekiem, że ja bym pewnie nawet nie zauważyła, kiedy by sobie mnie owinął wokół palca, gdyby chciał
@DoDoLot: tak, głównie to genetyka. Ja na przykład mam zajebiście mocne włosy, a nie robię z nimi nic oprócz mycia szamponem. A znam laski które wydziwiaja i robią jakieś maseczki, oleje na włosy, a dalej mają kilka włosów na krzyż. Także racja, genetyka gra tu główną rolę. Ale też medycyna estetyczna poszła bardzo do przodu i jest mnóstwo opcji poprawy wyglądu skóry, jakieś lasery, masaże, lampy itd więc tak naprawdę im
Znam też gości co wygląda jak kulka a ma dziewczyn na pęczki i jest teraz w stałej relacji.

@kt13: opowiesci o kolesiach 3/10 ruchajacych modelki pojawiaja sie na mirko co jakis czas, czekam az kiedys poznam osobiscie takiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do rad różowych to nigdy nie widziałam żeby ktoś radził niższemu facetowi żeby jadł zdrowo to będzie wyższy lol.

@norepinefryna: mniej wiecej
@DoDoLot: tak samo ja spotykam na ulicy facetów o przeciętnej aparycji i jakoś nie widzę tyle tych brzydali, na których by żadna laska nigdy nie spojrzała...

oczywiście, że radzenie komuś czegoś na co nie ma wpływu jest głupie, ale jak ktoś narzeka na zakola to nawet Mirki mu radzą, aby się zgolił na łyso skoro mu to przeszkadza. Jeżeli ktoś narzeka na trądzik to da się coś z tym jednak robić.