Wpis z mikrobloga

Dlaczego #4konserwy nazywają zamachowca z Nowej Zelandii lewakiem - chociaż ten określił się jako faszysta i naśladowca Brevika? Pierwsze znalezisko które poprawnie określało zamach jako prawicowy terroryzm zostało błyskawicznie zakopane:

https://www.wykop.pl/link/4845685/prawicowy-terroryzm-w-nowej-zelandii-strzelanina-w-meczetach/

Dlaczego prawica wstydzi się swojego bohatera i chce to wydarzenie zamieść pod dywan? Przecież jego manifest to kalka tego czym prawaki #!$%@?ą główną na wykopie.

#4konserwy #terroryzm #bekazprawakow #neuropa #nowazelandia #zamach
  • 113
  • Odpowiedz
@robvan: Nie wiem czy ekologia ma cos z tym wspolnego ale uwazam ze na pewno nie jest chrzescijaninem bo nie odwoluje sie do wiary, temat chrzescijanstwa swojego okresla jako to skomplikowany, uwaza poganskiego symbolu czarnego slonca oraz ten ekofaszyzm wlasnie ma taki vibe poganski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: nie zauwazylem zeby strasznie jakos pisano ze byl z lewicy, jezeli opierasz swoja opinnie na zdaniu paru trolli to ciezko bedziesz mial na wykopie. Nie wiem co ma w ogole do rzeczy to czy byl z prawicy czy nie, idac Twoim tokiem myslenia to wszyscy muzulmanie sa terrorystami bo czesc z nich dokonala zamachu? To ze ktos sie zgadza z jakas czescia jego manifestu nie oznacza ze wyjdzie i bedzie
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: pewnie że nie wszyscy wyjdą mordować, ale będzie ich coraz więcej, nienawiść na prawicy eskaluje, widać to bardzo dobrze na wykopie. Hipokryzja to cecha wybitnie prawicowa - w niedzielę do kościółka, miłosierdzie i pomoc bliźnim - a w tygodniu #!$%@? w mniejszości, muzłumanów a ostatnio żydów.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia:
on tego nie zrobil dlatego, ze byl prawakiem , tylko dlatego, ze byl widzem piediepiea
jak Eric Harris i Dylan Klebold rozjebywali szkole, to tez ludzie mowili, ze przez quake i agresje w grach

prawda jest taka, ze koles zabijal nie dlatego, ze byl prawakiem czy lewakiem, tylko ze byl #!$%@?

jak kiedys bede #!$%@? i zechce zyskac slawe zabijajac kogos, to powiedzcie mi jakiej znienawidzonej przez was grupie mam
  • Odpowiedz