Wpis z mikrobloga

Dlaczego #4konserwy nazywają zamachowca z Nowej Zelandii lewakiem - chociaż ten określił się jako faszysta i naśladowca Brevika? Pierwsze znalezisko które poprawnie określało zamach jako prawicowy terroryzm zostało błyskawicznie zakopane:

https://www.wykop.pl/link/4845685/prawicowy-terroryzm-w-nowej-zelandii-strzelanina-w-meczetach/

Dlaczego prawica wstydzi się swojego bohatera i chce to wydarzenie zamieść pod dywan? Przecież jego manifest to kalka tego czym prawaki #!$%@?ą główną na wykopie.

#4konserwy #terroryzm #bekazprawakow #neuropa #nowazelandia #zamach
  • 113
  • Odpowiedz
@Hound: #!$%@? jakie Wy wszyscy macie już sprawne mózgi. Zarówno konserwy jak i neuropa. Uwierzysz, że nie tylko trolle polityczne maja licencje na poglądy polityczne?
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia Prawica, lewica, chrześcijaństwo, islam, judaizm, latający potwór spaghetti, lgbt, i inne tego typu rzeczy to rak XXI wieku.
Mamy XXI wiek, niedługo 2020 rok a ludzie wciąż wierzą w różne idiotyzmy.
  • Odpowiedz
Napisz mi czym różnią się takie wpisy od prawackich urojeń?


@Kryspin013: Tym, że nie są urojeniami? Postulujesz jakąś wyważoną dyskusję z ludźmi, którzy #!$%@?ą logikę i #!$%@?ą we wszystko łatką lewaka. Jak to sobie wyobrażasz? Jasne, że lewica też ma swoje skrajności (choćby w temacie tych imigrantów) ale symetrii tu nie ma a odnoszę wrażenie, że to postulujesz. Prawica jedzie twardo w urojenia, tworzy oblężoną twierdzę i dyskutuj sobie ze ścianą.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia Nie znam się, ale byłem skrajnym i po lewej stronie i po prawej za młodu ¯_(ツ)_/¯ Mało się różnią te skrajności i w niektórych przypadkach potrafią się we wspólnym celu zjednoczyc. I to oszołomy i to. Każdy wierzy w jedyna słuszną idee, która naprawi kraj i pomoże wszystkim ludziom i.... Byłem głupi, młody i nie neguję tych środowisk. Każdy jeszcze przed trzydziestką dojrzał i gardził (no raczej zaczął) radykałami. Większość nie
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: smiesza mnie wykopowi prawacy. Z jednej strony jak jakis mezczyzna zmieni plec to mowia ze niewazne jak sie nazwie to i tak dalej pozostaje facetem, a z drugiej strony jak facet glosi prawicowe hasla ale nazywa sie antyprawakiem to spoko. Po prostu hipokryzja.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: panie, pan jeszcze się nie nauczyłeś, że dla prawaka podział jest następujący: to, co dobre i ja popieram - prawica; to, co złe i ja nie lubię - lewactwo? Potem mamy taką śmieszną sytuację, że #4komuchy nazywają siebie prawicą, a liberałów lewakami.
  • Odpowiedz
Tym, że nie są urojeniami?


@puszkapandory: Bo ty tak stwierdzasz?

Postulujesz jakąś wyważoną dyskusję z ludźmi, którzy #!$%@?ą logikę i #!$%@?ą we wszystko łatką lewaka.


Postulujesz jakąś wyważoną dyskusję z ludźmi, którzy #!$%@?ą logikę i #!$%@?ą we wszystko łatką prawaka.

Jasne, że lewica też ma swoje skrajności


Miło, że zauważyłeś.

symetrii tu nie ma a odnoszę wrażenie, że to postulujesz.


Symetrii nigdy nie będzie. Odnoszę się do tego, że "mityczne lewaki"
  • Odpowiedz
brakuje ci elementarnej kultury obrażając randomowych ludzi w internecie.


@Harmideron: Napisała mi to osoba pisząca coś takiego:

leków dzisiaj nie wziąłeś?


Co śmieszne napisałem ten komentarz z nudów tylko po to, żeby sprawdzić jak szybko przypniesz mi łatkę lewaka, lgbt, homosia czy co sobie tam wymyślisz... I muszę przyznać: wow trwało to naprawdę szybciej niż sądziłem. To jest całkiem zabawne jak w zależności od tego komu zwrócisz uwagę na wypoku dostajesz
  • Odpowiedz
@Kryspin013 napisałem tak gdyż martwię się o niego i tyle. To było bardziej pieszczotliwe pytanie. Widzisz miałem rację wypisujesz tu swoje nic nie warte dywagacje i próbujesz udawać typowego śmieszka hahaha ale śmieszne. Oszczędź sobie wstydu i usuń konto.
  • Odpowiedz