Wpis z mikrobloga

Dlaczego #4konserwy nazywają zamachowca z Nowej Zelandii lewakiem - chociaż ten określił się jako faszysta i naśladowca Brevika? Pierwsze znalezisko które poprawnie określało zamach jako prawicowy terroryzm zostało błyskawicznie zakopane:

https://www.wykop.pl/link/4845685/prawicowy-terroryzm-w-nowej-zelandii-strzelanina-w-meczetach/

Dlaczego prawica wstydzi się swojego bohatera i chce to wydarzenie zamieść pod dywan? Przecież jego manifest to kalka tego czym prawaki #!$%@?ą główną na wykopie.

#4konserwy #terroryzm #bekazprawakow #neuropa #nowazelandia #zamach
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PstryczekJJD3, @KakaowyTaboret: Światopoglądowo Hitler nie miał wspólnego prawie nic ze współczesną lewicą. Za to całkiem niemało prawaków, może nawet nieświadomie, ale przez debilne komentarze zbija Adiemu mentalną pjone. Więc naprawdę, ten śmieszny odkorwinowy podział na socjalistów-lewaków i prawicę-JKM raczej tu nie pomoże wam zagiąć rzeczywistości do własnych celów.
  • Odpowiedz
@czaroczarodziej: Dziekuję za merytoryczną odpowiedź. Czyli lewica to nie socjaliści? Kto to współczesna lewica? nie rozumiem. Skoro ja uważam się za przeciwnika socjalizmu ale nie mam nic przeciwko równości praw ludzi to kim ja jestem? Proszę wskazać mi partię prawicową w Polsce. Jak zdefiniujesz prawice/lewice?
  • Odpowiedz
@werdum18: a dlaczego mordują gejów, kobiety traktują jak niewolnice, wyznają osobliwy kodeks honorowy, w którym winny jest każdy, poza mężczyzną, organizują ogromne modlitwy na ulicach miast?
piłeś? nie pisz.
  • Odpowiedz
Światopoglądowo Hitler nie miał wspólnego prawie nic ze współczesną lewicą. Za to całkiem niemało prawaków, może nawet nieświadomie, ale przez debilne komentarze zbija Adiemu mentalną pjone. Więc naprawdę, ten śmieszny odkorwinowy podział na socjalistów-lewaków i prawicę-JKM raczej tu nie pomoże wam zagiąć rzeczywistości do własnych celów.


@czaroczarodziej:

ale ja #!$%@? pisałem o gospodarce
  • Odpowiedz