Wpis z mikrobloga

Dlaczego #4konserwy nazywają zamachowca z Nowej Zelandii lewakiem - chociaż ten określił się jako faszysta i naśladowca Brevika? Pierwsze znalezisko które poprawnie określało zamach jako prawicowy terroryzm zostało błyskawicznie zakopane:

https://www.wykop.pl/link/4845685/prawicowy-terroryzm-w-nowej-zelandii-strzelanina-w-meczetach/

Dlaczego prawica wstydzi się swojego bohatera i chce to wydarzenie zamieść pod dywan? Przecież jego manifest to kalka tego czym prawaki #!$%@?ą główną na wykopie.

#4konserwy #terroryzm #bekazprawakow #neuropa #nowazelandia #zamach
  • 113
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: dlatego że określenia lewak/prawak lewica/prawica nic obecnie nie znaczą. Główną funkcję jaką pełnią to dzielenie społeczeństwa.

Spieranie się o to czy był lewakiem czy prawakiem nie ma sensu. Przede wszystkim był ekstremistą.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Jakby nie patrzeć to wydarzenie jest ogromnie niekomfortowe dla #4konserwy. Jednocześnie w głębi w pełni popierają tę akcję, cieszą się z niej i mają tego gościa za bohatera, z drugiej zaś nie mogą tego powiedzieć głośno, bo to po prostu nielegalne i wyszłoby na jaw jakimi niebezpiecznymi ekstremistami są.

Dlatego jest tu tyle różnego rodzaju dymu i szumu ze strony #4konserwy. Im więcej chaotycznych i sprzecznych ze sobą
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Widzę walka na fake newsy trwa. Ze Wam wszystkim (prawej i lewej stronie) chce się w ogóle w to bawić i wprost kłamać w swoich wpisach to jest śmieszne. Przeczytaj jego manifest a potem wróć do swojego wpisu. Zabawne, że ludzie myślą, że jest lewica, prawica ale nic pomiędzy.

PS. Czy on czasem właśnie nie podkreślał, że rasista nie jest? Ma też wiele cech wspólnicy z lewica, wstydzisz się swojego
  • Odpowiedz
@channel: O, widzę jedno z wielu prawicowych multi grających centrystów.

Mam do ciebie jedno pytanie, czy jak ja napiszę, że jestem prawakiem, to znaczy, że jestem prawakiem?

Gość wywalił skrajnie rasistowski i prawicowy zestaw poglądów, które skwitował słowami, że nie jest rasistą i że jest "prawakiem i lewakiem jednocześnie". Normalni, inteligentni ludzie widzą tu zakłamanie i hipokryzję, tacy jak ty widzą tylko "NIE BYŁ RASISTĄ I SKRAJNYM PRAWAKIEM REEE".
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Bo mają ból dupy. eko-faszysta zapatrzony na ChRL lepiej zdissował konserwagówno niż jakikolwiek lewak byłby w stanie.

conservatism is corporatism in disguise, I want no part of it.


To Conservatives - Ask yourself, truly, what has modern conservatism managed to conserve? What does it seek to conserve? The natural environment? Western Culture? Ethnic autonomy? Religion? The nation? The race? Nothing is conserved. (...) CONSERVATISM IS DEAD, THANK GOD.
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia prawa strona ma to do siebie że oferuje wolność i używanie przemocy tylko w momencie zagrożenia własnego życia/skazania osoby, która złamała prawo, czyli gość ewidentnie jest na drugim biegunie. Typowy lewak.
  • Odpowiedz
@Hound: panie. W dupie mam Wasze zagrywki polityczne, więc nie mów mi, że jestem prawakiem czy coś. Szczerze bliżej mi do lewicy, ale mam po prostu w dupie te wojenki polityczne, jakieś fabryki trolli itp itd. Multikonto? Może. Ale w życiu nie zakładałem go do celów politycznych. Nie wszyscy którzy piszą o polityce na wykopie to trolle lewej lub prawej strony.

Problem jest taki, że facet wywalił tak szeroki wachlarz że
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: może dlatego, że w swoim manifeście napisał że nienawidzi konserwatystów, walczy o prawa pracownicze i jest ekologiem- typowy prawak


@ImInLoveWithTheCoco: I dlatego turboprawica spuszcza się pod każdym znaleziskiem ile to prawdy tam nie napisał i robi z niego niemal bohatera walki za sprawę? Niby wszyscy krytykują co zrobił ale jakoś dziwnie przyznają mu rację. Dziś widzę na głównej już jakieś przerzucanie winy na żydów/false flag (ale dalej manifest cacy,
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: Wow, minęły dwa dni a wykopki dalej wykorzystują tragedię to własnych gówno wojenek politycznych i przypięcia łatki terroryście "drużyny, której aktualnie nie lubię". Tak trzymać! Nie różnisz się niczym od debili prawaków z którymi tak usilnie walczysz.


@Kryspin013: W każdym znalezisku spuszczanie się ile to w manifeście nie ma prawdy i jak to "lewackie" media nie manipulują, ale oczywiście "hehe, przypinanie łatki" i to nie jest prawica. Rozumiem, że
  • Odpowiedz
@precz_z_komunia: No i był sobie prawakiem i #!$%@? z tego? Ja go nie popieram. #!$%@?ł randomowych ludków. Gdyby wbił się do radykałów powiązanych z ISIS, to bym mu pogratulował. Nie wiem po #!$%@? ta rozkmina. Gość musiał mieć nasrane, że #!$%@?ł 28 niewinnych osób. I takich trzeba eliminować, a wśród muzułmanów jest ich na pęczki, bo oni mają od dziecka rytą banie i pranie mozgu.
  • Odpowiedz
W każdym znalezisku spuszczanie się ile to w manifeście nie ma prawdy i jak to "lewackie" media nie manipulują


@puszkapandory: Bo są politycznymi debilami. Napisz mi czym różnią się takie wpisy od prawackich urojeń? Przecież tu nie chodzi o to, że ludzie zginęli tylko żeby przypiąć sprawcy łatkę obozu, którego aktualnie nie lubisz. Tak to po raz kolejny na wypoku czytam "o nie, jedne #!$%@? polityczne obraziły moją grupę #!$%@? politycznych".
  • Odpowiedz