Wpis z mikrobloga

@VCO1: a na co liczyła europejska lewica sprowadzając miliony imigrantów do Europy? Że muzułmanie zaczną być tolerancyjni i szanować prawa kobiet? Zamiast tego pojawiły się częste gwałty i rozboje. Część środowiska na szczęście zmądrzała, ale niektórzy widząc co się dzieje, dalej bronią islamu i chcą sprowadzać imigrantów z tych krajów.
@Alex_Krycek:

Że muzułmanie zaczną być tolerancyjni i szanować prawa kobiet?



So when Ipsos MORI released a reviewlast month [...] What it showed is that Muslims are becoming more liberal. But what was surprising was that they’re not becoming less religious.

https://www.ipsos.com/ipsos-mori/en-uk/review-survey-research-muslims-britain-0

Zamiast tego pojawiły się częste gwałty i rozboje


Ale ty wiesz, że kiedy populacja zwiększa się, to i rośnie liczba przestępstw? Mam przypomnieć o kradzieżach samochodów, włamaniach gdy Niemcy otworzyli
Ale ty wiesz, że kiedy populacja zwiększa się, to i rośnie liczba przestępstw? Mam przypomnieć o kradzieżach samochodów, włamaniach gdy Niemcy otworzyli się na Polaków?


@Lavie: imigracja muzułmanów do Niemiec w 2015 roku zbiegła się m/w czasowo z ogromnym wzrostem imigracji Ukraińców do Polski. My mamy spokój, a w Niemczech pojawiają się gwałty, rozboje, rozjeżdżanie ciężarówkami, itp.
Także nie tłumacz wszystkiego wzrostem ogólnej liczby ludności, bo dobrze wiesz, że przestępstwa te
@VCO1: pewnie - usuwaj wpisy i zamykaj się w swojej bańce mydlanej, która każe mówić, że muzułmanie integrują się bezproblemowo i przyjmują wartości europejskie. Jeśli uważasz, że skłamałem, to na przyszłość wskaż gdzie. Na tym polega dyskusja, że każdy może się pomylić i samemu też mam świadomość, że mnie też to się tyczy. Cenzurując wpisy, które nie są wulgarne i nikogo nie obrażają niczego nie osiągniesz.