Wpis z mikrobloga

Przykro czytać to co się dzieje na wykopie. Zamachowi prawicowego psychola winny jest islam, bo wybrał sobie muzułmanów na ofiary. Skala występującego tutaj #!$%@?, zrozumienia a nawet podziwu dla masowego mordercy sprawia, że tracę wiarę w ludzkość. Chorych z nienawiści #!$%@?ów jest w samej Polsce milionów. Czekać aż częściej zaczną chwytać za broń w "obronie cywilizacji białego człowieka". Fejm jaki jest robiony temu kolesiowi może kogoś zachęcić.

No właśnie. Fejm. Na głównej wisi znalezisko z tłumaczeniem na polski pożal się boże manifestu politycznego masowego mordercy. Ktoś go przetłumaczył właśnie po to, żeby rozpropagować tą ideologię mordowania. Linku podawać nie mam zamiaru.

#rakcontent #bekazprawakow #prawackalogika #idontwantliveonthisplanetanymore #terroryzm #zamach #nowazelandia
adam2a - Przykro czytać to co się dzieje na wykopie. Zamachowi prawicowego psychola w...

źródło: comment_7vy5SqB5rUmFoh7Nes7GX45ZvH5JvfZ7.jpg

Pobierz
  • 20
Chorych z nienawiści #!$%@?ów jest w samej Polsce milionów.


@adam2a: nie sledze Twoich wpisow (przykro mi) wiec nie wiem to zapytam: czy tak samo reagowales na zamachy islamistow?
Ty mowisz "prawicowy psychol wybral sobie islamistow na ofiary"
daj linka gdzie piszesz "islamisci wybrali sobie niewinnych ludzi na ofiary"
moze i zemsta...nie neguje ze tak moglo byc ale z czego ona wynika??
moze z tego ze oni moga a my nie?
@gorzki99: chcesz poważnie dyskutować a piszesz > daj linka gdzie piszesz "islamisci wybrali sobie niewinnych ludzi na ofiary" sugerując iż wszyscy Saraceni to terroryści? Jednocześnie oburzasz się, że ktoś nazwał przedstawiciela pewnej ideologii psycholem , zlituj się
@gorzki99: Czy on siedzi na jednym serwerze z dnem moralnym, które usprawiedliwia mordowanie niewinnych ludzi przez islamistów, żeby mieć się w tej sprawie wypowiadać? Czy siedzi z dnem moralnym, które usprawiedliwia mord niewinnych ludzi, bo przyszli do meczetu?

moze i zemsta...nie neguje ze tak moglo byc ale z czego ona wynika


@gorzki99: Zastanów się co piszesz. Jaka, k..., "zemsta"? Jutro jakiś muzułmanin zamorduje twoją matkę za zamach z NZ i
No właśnie. Fejm. Na głównej wisi znalezisko z tłumaczeniem na polski pożal się boże manifestu politycznego masowego mordercy. Ktoś go przetłumaczył właśnie po to, żeby rozpropagować tą ideologię mordowania.


@adam2a: A tam pieprzysz, dużo lepsze zeby każdy miał dostęp do wiedzy czym sie kierował typ niż żeby taki @adam2a/inny neuropek albo media w stylu gazownia miały same sprzedać "fakty" na temat tego co nim kierowało. Co do fejmu to ciężko
@Andreth: problem polega na tym, że w ogóle nie widać aby społeczeństwo muzułmańskie zabraniało popełniać masowych mordów. ci muzułmanie którzy faktycznie odważą się wypowiadać przeciwko fanatykom, sami stają się zdrajcami islamu dla ogółu, zresztą na takich protestach po zamachach w Londynie była ich garstka - chwała im za to i tak. także tak - ludzie wszędzie są tacy sami i ludzi boli bezkarność z jaką islamskie tchórze organizują zamachy na naszą
że w ogóle nie widać aby społeczeństwo muzułmańskie zabraniało popełniać masowych mordów


@InspektorDupa: Jak dobrze śledzisz media muzułmańskie, że piszesz takie rzeczy? Ilu znasz muzułmanów? W ogóle nie śledzisz i w ogóle nie znasz, prawda? Może tak na przykład poczytałbyś, co ma @wyindywidualizowanyentuzjasta do powiedzenia na ten temat?

ludzi boli bezkarność z jaką islamskie tchórze organizują zamachy na naszą cywilizację.


Jaka "bezkarność" i jakie "zamachy na naszą cywlizację"? Zamachy były nie
że w ogóle nie widać aby społeczeństwo muzułmańskie zabraniało popełniać masowych mordów.


@InspektorDupa: @Andreth: Wiesz kto służy w Syryjskiej Armii walczącej z ISIS? Muzułmanie! A kto służy w armiach Iraku, Afganistanu i Pakistanu walczących z Talibami? Muzułmanie! Kto w Nigerii walczy z Boko Haram? Muzułmanie! Kto pomaga Filipinom w walce z terrorystami w Mindanao? Muzułmańska Indonezja i Malezja! Kto walczy z terroryzmem w Egipcie i Turcji? Nie zgodniesz - też
@adam2a: Goj nie może sam zobaczyć nagrania ani przeczytać manifestu, tylko musi skonsumować zredagowaną przez debili zatrudnionych w mediach dziurawą i fałszywą wersję?
@za_niemca_bylo_lepiej: różnice rasowe widzę na olimpiadach, gdzie czarni wygrywają w biegach, więc rasistą jestem. To była wypowiedz z innej strony. Ciekawostką jest mechanizm obronny zgodnie z którym trzeba być dedykowanym do jednej strony, "nie popieram tej zbrodni, ale" to taka odmiana "nie głosowałem na PiS, ale", przeznaczona do bycia wyłącznie po jednej bądz drugiej stronie, to że ludzie samodzielnie wykonują taką operację na swoim mózgu, by broń Boże nie poznać jakiejkolwiek
@Andreth: zetknąłem się blisko na wiele lat ze środowiskiem Czeczenów w Polsce, ale co to ma do rzeczy, uwierzysz mi w to? kebabiarz, wtedy 11 lat w Polsce, z żoną Polką, opowiadał mi po próbie zamachu stanu w Turcji, że Erdogan jest wielkim bohaterem w świecie muzułmańskim i cieszy się opinią nadziei światowego islamu. cóż, ja mu wierzę, ale oczywiście wyśmiejecie takie rzeczy. najlepsza wersja muzułmańskiej kultury - Turcja - wykonuje