Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeden z nielicznych korespondentow w kraju w którym się tyle dzieje a wykopki się cieszą że pobity bo lewak z gw... Wasze prawicowe gadzinowki mają gdzieś swoich wysłannikow w ogóle?


@czlapka: a Gmyz w Niemczech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourij: @skywalkergw: @niepanimaju: @przesympatyczny_pan: @czlapka: Tomasz Suradel mieszka w Wenezueli od bodajże 10 lat i na bieżąco relacjonuje sytuacje (wydaje mi się że jakoś ostatnio dopiero zaczął współpracować z GW) było to pewnie zlecenie władz bo na pewno nie trudno wyłapać Gringo który relacjonuje zamieszki i protesty z Caracas i wspiera opozycję. Polecam jego instagram @tomeksurdel
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szaldr: Mało mnie obchodzi dla kogo pisze, bez dowodów każdy sobie może dodać wpis że ktoś kogoś gdzieś pobił, ja nawet typka więc nawet nie wiedział czy to rzeczywiście on na zdjęciu. Ale z tego co widzę to już się pojawiły dowody jakiś, z jego Instagrama na przykład.
sorki zdążyłem się strigerować przed twoim kom i źle go zrozumiałem


@szaldr: bo wykop imho źle pokazuje komentarze w gorących. Dość to zwodnicze...
Nie dałem cytatu (jak teraz na przykład) na komórce nie chce mi się produkować za bardzo... nie Ty jeden do mnie tutaj z pretensjami piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)