Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie. W kraju smutnych kolorystycznie aut będę jeździł takim wesołkiem. Samochód niby konserwatywny do bólu, ale ta pomarańcz mu super siedzi. Jeszcze tylko usłyszę od was, że mógłbym mieć za to piecioletnio klaso premjóm i że volkswagen, więc mi się zaraz #!$%@? i będę mógł jeździć z czystym sumieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #pokazauto
D.....p - Trochę #chwalesie. W kraju smutnych kolorystycznie aut będę jeździł takim w...

źródło: comment_tQkQEMqythGwhbPPniahv42nrx8bccxA.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Drmscp: tak przy okazji myślałeś może o zabezpieczeniu lakieru i lamp np. folią bezbarwną (np. sam przód, zderzak, maska, błotniki) albo powłoką ceramiczną?

z folią jest o tyle fajna sprawa że taka folia się regeneruje - jest filmik Patryka Mikiciuka gdzie oklejali mu chyba clio v6 a później jeździli po foli szczotką drucianą :) trochę ciepłego powietrza i nie ma ani śladu
  • Odpowiedz
@crejzus: we wtorek jestem umówiony na detailing, ale folia to zbyt duży koszt i wg mnie nieopłacalny przy aucie z segmentu B. Zastanawiam się jeszcze czy tylko wosk 2 lub 3 razy do roku, czy powłoka kwarcowa UNC-R
  • Odpowiedz
@kipowrot: mogę się głupio tłumaczyć, że mniejsza felga to większy komfort i niższe spalanie, ale po prostu przyznam, że mi też odrobinę brakuje większej felgi jak już się dobrze przyjrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Drmscp: to w sumie wcale nie jest głupie tłumaczenie ja miałem 17tki letnie i 14 balony zimowe i nie mogłem się doczekać zimy tak dupa bolała na dziurach :DDD
  • Odpowiedz
@crejzus: wiem, że nie uchroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. O folie nawet nie pytałem, ale czytałem, że oklejenie samego przodu to przynajmniej 4-5 tysięcy + przygotowanie lakieru kolejne kilka stówek. Nie dam za taką usługę prawie 10% wartości auta.
  • Odpowiedz
@wjtk123: konfigurowalem sam, czekałem na auto pół roku. Rabat teraz dostałem mały ze względu na to, że zyskałem dużo na zmianie cennika. Zamawiany był po cenie rocznika 2018, a przez opóźnienia wyprodukowany był już w 2019 r. Ta sama konfiguracja teraz kosztuje około 3,5 tysiąca więcej. W sumie zatem mój rabat to było jakieś 7%.
  • Odpowiedz
Jest highline, więc z oświetleniem ambiente wygląda naprawdę ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Drmscp: poka, wołaj jak będzie, gratulacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vipuser:

@PoProstuOn: wiem :( żałuję, że nie wziąłem 16" bo dopłata nie była duża, ale pomyślę o domowieniu takich, ale oddzielnie pewnie więcej wyjdzie

@Drmscp: to nie wiem, może nie odwiedzaj tak często burdeli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crejzus: we wtorek jestem umówiony na detailing, ale folia to zbyt duży koszt i wg mnie nieopłacalny przy aucie z segmentu B. Zastanawiam się jeszcze czy tylko wosk 2 lub 3 razy do roku, czy powłoka kwarcowa UNC-R

@Drmscp: wejdz w tag #cardetailing , czy janusze detailingu, mirek ktory zawodowo zajmuje sie tym w Norwegii napisal sporo. Imo wosk starczy, ewentualnie folia na maske tylko by
  • Odpowiedz
@WaniliowaCola: gdybym chciał auto do sportowej jazdy, to nie kupiłbym Polo. :) Polo jest przestronniejsze, bardziej komfortowe i ma lepsze plastiki.
@komoornik: niestety bez. Jakkolwiek uważam, że DSG jest zajebiste, tak z czegoś niestety trzeba było zrezygnować przy zamówieniu. Polo jest dość drogim jak na ten segment autem, a DSG to z miejsca kolejne +7k. Nie chciałem przekroczyć 70k.
  • Odpowiedz