Wpis z mikrobloga

Trochę #chwalesie. W kraju smutnych kolorystycznie aut będę jeździł takim wesołkiem. Samochód niby konserwatywny do bólu, ale ta pomarańcz mu super siedzi. Jeszcze tylko usłyszę od was, że mógłbym mieć za to piecioletnio klaso premjóm i że volkswagen, więc mi się zaraz r---------i i będę mógł jeździć z czystym sumieniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #pokazauto
D.....p - Trochę #chwalesie. W kraju smutnych kolorystycznie aut będę jeździł takim w...

źródło: comment_tQkQEMqythGwhbPPniahv42nrx8bccxA.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drmscp: kolor zajebisty. Gdybym tylko dla siebie kupował auto to pomarańcz byłby priorytetem. Niestety mój różowy ma wywalone na model, markę, silnik. Może mieć każdy kolor tylko nie pomarańcz i 'zielona żaba'
  • Odpowiedz
@lokuero: na jeździe testowej nie czułem braku mocy. Teraz mi trudno ocenić bo jeżdżę "po dziadkowemu" póki silnik jest na dotarciu. Do miasta na pewno wystarczająco. Na autostradzie powyżej 110-120 już będzie brakować elastyczności. W służbowej skodzie z tym silnikiem ostatnio na trasie Kraków-Warszawa miałem spalanie 5,7 l/100 km.
  • Odpowiedz
@lokuero: do podobnego niestety nie mam porównania. Jeździłem wcześniej 1.2 MPI 55 KM. W porównaniu do niego to jest demon prędkości. ;) Najlepiej wybierz się na jazdę próbną :)
  • Odpowiedz