Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: @Ragnarokk: @deede: odpuściłem, bo na samym końcu obaj zawodnicy nie chcieli już się organizować z jakichś względów, a ja miałem sytuację, gdzie nie byłem w stanie już się tym zająć. Szczerze, teraz nie wiem co z tym zrobić, bo kotlet w taki sposób odgrzewać to nie wiem czy przystoi. Na dobrą sprawę w turnieju brakowało dogrania dwóch partii @dzidziaka i @marcin110987 co by wyłonić zwycięzce ostatecznego. Jak chłopaki
@whoru, @deede, @Ragnarokk, @JakTamCoTam: Ja już zapomniałem o temacie dość dawno.

Tutaj moja rozmowa priv @dzidziaka

marcin110987 6 mies. temu

Cześć Mireczku, kiedy masz czas na partyjkę?

Ja jestem dostępny dzisiaj do ok. 15:30, później nie wiem, ale możesz próbować dzwonić na ** *** jakby mnie nie było na wypoku. W sobotę mam weselę, w niedzielę imprezę rodzinną, więc odpada, a poniedziałek - piątek wyjazd służbowy i
odpuściłem,


@whoru: Akurat ty jesteś najmniej winny, bo zaangażowałeś się niesamowicie. Widać było Twoją aktywność i mobilizowanie we wpisach, pewnie PW poszło jeszcze więcej. Gratuluję. Piszesz o postawie wykopu - trudno. Jesteśmy w niszy i kij im w oko, że nie doceniają inicjatyw użytkowników - pewnie mają inne priorytety i to rozumiem, ale po co chwalić się, że to my tworzymy #wykop. Dam @a__s DW, ale nie oczekujmy odpowiedzi.
@deede: @whoru: ja myślę, że następny turniej można zorganizować przez system turnieji w lichess.org. Będzie trzeba przesiedzieć jednorazowo trochę przy szachach ale nie będzie trzeba się "dogadywać" i ustalać terminów.
A turniej był fajny, imo wybrany system (faza pucharowa już od samego początku) wymagał sporo wysiłku organizacyjnego i ukrócał możliwość pogrania słabszym. :)