Wpis z mikrobloga

Ogólnie to oglądałem większość mainstreamowych seriali i tych mniej popularnych(poza tasiemcami i gownami typu pamietniki wilkolakow itp)
Zaszkoczcie mnie czymś serio dobrym,niekoniecznie milionosezonowym. Platforma obojętna choć preferowalbym netflixa :D
#netflix #seriale
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@RobaUrs Lucifera ogladalem,paradise tez, a seriale marvela WG MNIE(moze innym siedza) oprócz daredevila i punishera to dno :D. Trailer park boys troche mnie odtracaja chociaz wiem,ze to arcydzielo :D
Szukam czegoś z super wciągająca fabuła.Ktore z tych 3 bys wybral?
  • Odpowiedz
@wolfenek: Jeśli lubisz animacje, to bierz się za Archera, bo to j----y majstersztyk pod każdym względem.
A jeśli wolisz nostalgie, to uderzaj w Ash vs Evil Dead, tylko ostrzegam, ten serial to kontynuacja filmów z lat 80-90, takich horrorów klasy B, które bardziej były komediami XD.
Jakbyś się zdecydował na to, najpierw obejrzyj sobie Ash kontra Armia Ciemności jeśli dobrze pamiętam tytuł, żeby w ogóle wiedzieć o co chodzi
  • Odpowiedz
@wolfenek:
- Ash vs Evil Dead (jak poprzednicy; świetnie trzyma w napięciu; mimo, że przygodę z Ashem zacząłem właśnie od tego serialu to dobrze się bawiłem, a nawiązania do starych filmów były wyjaśniane w serialu, więc moim zdaniem można na spokojnie zacząć oglądać bez przygotowania)
- Kidding
- Mindhunter
- Final Space
  • Odpowiedz
@bersking:
The 100 - jakimś cudem wyrwałem do połowy trzeciego sezonu. K---a, po przeanalizowaniu serio serialu, to jest stuprocentowe teen drama z masą irytujących postaci.
  • Odpowiedz
@wolfenek: Person of Interest, The Unit, BSG, Chuck, Jerycho, The Chicago Code, Flashpoint, Blue Bloods, Newsroom, Veronica Mars, Fringe, Boardwalk Empire, Survivors, Dark Blue, XIII, Chicago P.D.,19-2, 24, Jack Ryan

Wszystkie powyższe 8/10 można dać, choć pojedyncze w klimatach które trzeba lubić. I niekiedy ocena dotyczy najlepszej serii nie całości.
L.....m - @wolfenek: Person of Interest, The Unit, BSG, Chuck, Jerycho, The Chicago C...
  • Odpowiedz
@wolfenek: Ty (zajebiste imho, taki wydłużony thriller) Pachnidło (serial, nie film, też ciekawa fabuła), mi się podobała Dynastia nawet chociaż to trochę taka moda na sukces i wieczne intrygi, Dom z papieru - klasyk
  • Odpowiedz