Wpis z mikrobloga

@nunu85 Sami nie mają szacunku dla swojej pracy i chcą, żeby ktoś inny miał? To samo z #!$%@? mnóstwa jabłek, dla mnie ich zachowanie jest irracjonalne.


@hangover normalka i tak nie ma gdzie sprzedac... setki tysiecy ton zgnily pod drzewami albo na drzewach i wszyscy mieli to w dupie...
  • Odpowiedz
  • 15
@nunu85 I co, że jej wszystko jedno? Człowiekowi też wszystko jedno po śmierci :P Dla mnie po prostu wykorzystują martwe zwierzę do jakichś gierek politycznych.

@Hunter_88 Weź nie komentuj już moich wpisów typie, bo mnie #!$%@? i nie chce mi się czytać tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@hangover: 33-50% jedzenia na świecie się marnuje może zrób o to inbe a nie o jakąś jedną martwą świnie? Albo jak aż tak ci przeszkadza okrucieństwo wobec zwierząt picrel to zrób coś z psami na wsiach które są trzymane w okropnych warunkach? Wystarczy pojechać na wieś i poszukać? Ale nie lepiej płakać na vikopie bo ktoś truchło świni wystawił na ulice XD
  • Odpowiedz
  • 15
@Hunter_88 Robię dużo dla zwierząt, nie jem mięsa i prowadzę dom tymczasowy dla kotów, niejednego uratowałam przed mrozem, brakiem jedzenia itp. Nie mierz wszystkich swoją miarą :)
  • Odpowiedz
I co, że jej wszystko jedno? Człowiekowi też wszystko jedno po śmierci :P Dla mnie po prostu wykorzystują martwe zwierzę do jakichś gierek politycznych.


@hangover: Mozesz sie ze mną nie zgodzić, ale martwemu zwierzęciu jest wszystko jedno.Nic go juz nie boli, mózg nie mysli ani nie działa. Koniec.
Jedynie Tobie i podobnym do Ciebie ludziom uczucia estetyczne nie pozwalaja przejsc nad tym do porzadku dziennego.

I nie porównuj mi prosze padłej
  • Odpowiedz
Potraktowali to zwierzę jak rzecz

Potraktowali to zwierzę rzezne/hodowlane jak rzecz


@hangover: glaszczesz i kochasz papryczki ze sklepu, placzesz nad nimi zanim je zjesz? Komorki owocow roslin tez czuja nawet po oderwaniu od roslinnego matycznego lona w ktorym wyrosly...
  • Odpowiedz
  • 12
@nunu85 Równie dobrze ktoś mógłby skopać martwego już psa, tylko po co to robić? Ktoś, komu sprawie to satysfakcję nie jest dla mnie normalny.
O ile jestem w jakimś stopniu w stanie zrozumieć jedzenie mięsa, tak nie pojmuję #!$%@? zwierzęta dla własnej wygody typu trzymanie ich na futra. Owszem, dawno temu robiło się futra że zwierząt, ale w tej chwili jest taki wybór materiałów syntetycznych, że nie jest to konieczne. A przemysł
  • Odpowiedz
Równie dobrze ktoś mógłby skopać martwego już psa, tylko po co to robić? Ktoś, komu sprawie to satysfakcję nie jest dla mnie normalny.


@hangover: ale tej świni nikt nie skopał, przywieźłi i połozyli na tory. Wygląda zuopełnie normalnie, na pewno nie na maltretowaną.
Ot taka dodatkowa przejażdzka przed i tak nieuniknioną utylizacją.

Z futrami tez jest długa historia
Ale skoro sama juz zaczełaś ten temat, to sie rozpisze, bo mam wene.
  • Odpowiedz