Wpis z mikrobloga

I nie porównuj mi prosze padłej świni do człowieka, bo ja tu jednak pewną róznice dostrzegam i to dośc wyraźną.


@nunu85: jakie to są różnice?

@hangover: Pozdrawiam cie mirabelko, wykopkom #!$%@? bo swoje zdanie wyraziłaś na popularny temat który każdy komentuje. A że jeszcze jesteś kobietą to w ogóle trzeba skrytykować. xDD No bez kitu tak to tu działa.

Buractwo i chamstwo, nie ma co z takimi dyskutować.
  • Odpowiedz
jakie to są różnice?


@Wynoszony: Martwy człowiek nalezy do tego samego gatunku co Ty- to jednak chyba do czegos zobowiązuje.

Ponadto, z naukowego punktu widzenia- nalezy do naczelnych, wiec najbardziej rozwinietych organizmów na
  • Odpowiedz
robiło się futra że zwierząt, ale w tej chwili jest taki wybór materiałów syntetycznych, że nie jest to konieczne.


@hangover
Problem w tym, że ten syntetyczny materiał po kilku latach używania trafi do kosza bo zzolknie, zmechaci się albo po prostu będzie już passę. I kiedy po jej dawnym użytkowniku już dawno nie będzie śladu taka "futrzana" czapka z plastiku będzie dalej tkwiła w ziemi lub na wysypisku. Przez najbliższe setki
  • Odpowiedz
@hangover nie jestem weganką ani wegetarianką, ale rozumiem oburzenie. Szanujmy zwierzęta, nawet jeśli zazwyczaj byśmy je zjedli. Może chociażby z tego powodu warto je szanować.
  • Odpowiedz
@hangover: a właśnie o to chodziło żeby o nich mówić co mieli zrobić? tak jak jakaś różowa pisała że jabłka mogli oddać do zoo tylko że wtedy nikt by o tym nie pisał
  • Odpowiedz