Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie bawi porównanie, że Messi to talent, a Ronaldo to hurr durr praca. Tak jakby Messi nie pracował i wszystko przypadkiem mu wyszło w jego karierze, a to guwno prawda. Zobaczcie sobie jak ma zbudowane nogi Messi i powiedzcie, że nie ma w tym pracy. Koleś ma sylwetkę i nogi jak kulturysta i nie musi świecić nimi na okładkach kolorowych czasopism reklamując majtki jak Krystyna, bo ma czym imponować na boisku. To taka różnica między Messim, a tym wypacykowanym żelusiem, który nie wiadomo ile operacji plastycznych przeszedł żeby jakoś wyglądać. Ale o tym nikt nie napisze, tak jest wygodniej. #takaprawda #oswiadczenie #messi #cr7 #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna #mecz
niesforna_rita - Najbardziej mnie bawi porównanie, że Messi to talent, a Ronaldo to h...

źródło: comment_WCj7dBdZmiGxKjR3h2q884ajzTXvnIha.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@discrayt: wiem że też był oskarżony, ale to mnie już jakoś nie dziwi wśród bogatych ludzi, dziwi mnie już bardziej że ktoś jest czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałem tylko podkreślić że poza boiskiem to Messi znany jest jedynie z malwersacji i reklam Lays, podczas gdy Ronaldo prowadzi kilka pobocznych biznesów żeby mieć co robić jak skończy kopać
@niesforna_rita: taki tytan pracy a poza
  • Odpowiedz
@niesforna_rita Ty dalej swoje (°° . Czarnolisto i dziękuję za rozmowę, nie ma co sensu tracić nerwy na takie "opinie". Polecam to zrobić reszcie zaangażowanych w "dyskusje" ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@niesforna_rita gówno mnie interesuje zdanie mediów i zdanie internautów bo jest gówno warte, patrząc na statystyki oboje są przeujeninja w swojej dziedzinie. Ja lubię bardziej Mesia bo Krystyna przy tym talencie symulki nie raz sam wygrał mecze. Byłem świadkiem nie raz jak grał na kasie w Realu i kasowal wszystkich.
  • Odpowiedz
@niesforna_rita: widzisz jedno zdjecie ronaldo i messiego i na tej bazie wyciagasz wnioski który ile wysiłku wkłąda w trening?
na tym poziomie każdy musi #!$%@?ć inaczej nie utrzymasz najwyższej dyspozycji, a oni to robią od 10ciu lat!!!
BTW takie nogi u piłkarza to nic wyjątkowego, ktoś kto traktuje piłkę poważnie będzie miał takie nogi.
  • Odpowiedz