Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie bawi porównanie, że Messi to talent, a Ronaldo to hurr durr praca. Tak jakby Messi nie pracował i wszystko przypadkiem mu wyszło w jego karierze, a to guwno prawda. Zobaczcie sobie jak ma zbudowane nogi Messi i powiedzcie, że nie ma w tym pracy. Koleś ma sylwetkę i nogi jak kulturysta i nie musi świecić nimi na okładkach kolorowych czasopism reklamując majtki jak Krystyna, bo ma czym imponować na boisku. To taka różnica między Messim, a tym wypacykowanym żelusiem, który nie wiadomo ile operacji plastycznych przeszedł żeby jakoś wyglądać. Ale o tym nikt nie napisze, tak jest wygodniej. #takaprawda #oswiadczenie #messi #cr7 #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna #mecz
niesforna_rita - Najbardziej mnie bawi porównanie, że Messi to talent, a Ronaldo to h...

źródło: comment_WCj7dBdZmiGxKjR3h2q884ajzTXvnIha.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@niesforna_rita: Ale tego nie trzeba tłumaczyć. każdy kto chodziarz raz w życiu miał piłkę przy nodze wie... że Messi jest lepszy od Ronaldo jego styl gry jest o wiele ciekawszy do oglądania niż trafianie do bramki z 5 metrów.
  • Odpowiedz
@Odki: dokładnie. Szkoda, że mało kto to zauważa. A eksperci z bravo sportu brandzlują się do statystyk, które w żaden sposób nie oddają stylu gry i wpływu na drużynę, gdzie to Messi jest nieoceniony
  • Odpowiedz
@nightmarenight: taaak wiedziałem, ze ktoś wrzuci filmik sprzed 20 lat zanim jeszcze Krysia zaczęła reklamować majtki i starał się coś osiągnąć. Szkoda, że to zaprzepaścił bo zadatki miał. Gdyby Messi mial takie warunki fizyczne jak on (wzrost np) to prawdopodobnie nikt nigdy w przyszłości nie zagroziłby mu tytułu najlepszego piłkarza wszechczasow
  • Odpowiedz