Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z Australii. Żyję tu już 5 rok i postanowiłem się wybudować. Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 100k AUD. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 50k ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony dolarów. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 5 lat oszczędzając.

Zarabiam około 4500 AUD miesięcznie odkładam 2500 AUD. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działkę sobie sam znalazłem i ogrodziłem. Tu większość niezagospodarowanej ziemi można sobie w krótkim czasie przejąć i to całkowicie legalnie.

Jeszcze 2 lata oszczędzania na wykończenie i w wieku lat będę miał swój własny domek.
Pozdro dla wariatów.

#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie #australia #heheszki #pdk
M.....z - Pozdrowienia z Australii. Żyję tu już 5 rok i postanowiłem się wybudować. D...

źródło: comment_5A8dJmD26qKY1f7bltlSWVMKPSjhRgH8.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Markoosz: Zawsze chciałem wybrać się do Australii, ale zniechęca mnie konieczność podczepiania się do gleby, żeby nie spaść w kosmos. Nie lubię być uwiązany.
  • Odpowiedz