Wpis z mikrobloga

Mam problem z graniem w internecie ze znajomymi w #ps4 mogę dołączyć do jakiejś publicznej gry, ale z konkretnym znajomym już mam problem. Nie mogę dołączyć do niego, ani on do mnie. Zapewne jest to wina internetu w razie co mam #toya

Będę się wybierał do nich w najbliższym czasie, ale może ktoś z was miał taki problem i go rozwiązał.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cherryq: nie mam więcej znajomych... :(

Nie próbowałem z innymi, mamy inne gierki. Chciałem ostatnio w overcooked pograć i się nie udało przez zaproszenia itp to samo z borderlands. W overcooked w grze publicznej idzie bez problemu
  • Odpowiedz
@cherryq: dodatkowo mam taki tekstem jak sprawdzam stan sieci, więc domyślam się że to moja wina - uzywany router moze nie obsługiwać fragmentacji pakietów ip i dostęp do niektórych fumkcji sieciowych ps4 moze byc ogarniczony
  • Odpowiedz
@Raziel92: sprawdź, jaki masz NAT:
- wejdź w Ustawienia
- następnie wybierz Sieć
- przejdź do Wyświetl stan połączenia
- zjedź na sam dół listy – będzie tam wyświetlony Typ NAT

Masz dostęp do panelu routera?
  • Odpowiedz
@cherryq: nat2, łącze się wifi, planowałem kupić kabel, może to coś zmieni, ale wątpię. Właśnie nie mogę się dostać do panelu. Patrzyłem nawet w necie jak niby się zalogować do niego, ale nie udało mi sie. wpisywałem tez ip z play station i nic. Może w obsłudze się dowiem.
  • Odpowiedz
@BlakDewil: teoretycznie jest taka możliwość, ale w stanie się i to mi się przewija na samym dole wiaodmosc: uzywany router moze nie obsługiwać fragmentacji pakietów ip i dostęp do niektórych fumkcji sieciowych ps4 moze byc ogarniczony
  • Odpowiedz
@Raziel92: jeśli masz NAT2 to nie powinno być żadnego problemu. Niech kolega zobaczy, jaki NAT jest u niego. W razie dalszych problemów po prostu zadzwoń do dostawcy i opisz problem. Mają obowiązek go rozwiązać
  • Odpowiedz
@cherryq: on też ma nat2, jak znajdziesz chwilę to możemy sprawdzić czy z tobą uda mi się połączyć. Wielkie dzięki
@gappaz: wysłałem formularz o publiczne ip, ale idę tam jeszcze dzisiaj o to zapytać , bo czas oczekiwania na niego to dwa tygodnie.
  • Odpowiedz