Wpis z mikrobloga

Jednym z największych plusów mieszkania we Francji jest to, że nie dociera do mnie to bagno afer z dupy w Polsce. Nawet nie wiem o co chodzi z tą aferą z edukacją seksualną i szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi, pewnie znowu jakiś temat zastępczy kiedy bokiem uciekają miliardy złotych. Ten naród się już nie zmieni.

Prawackie tagi już dawno poblokowane, lewackie też, największych krzykaczy ciągle przybywa na czarnej, ale regularnie blokuje. Wolność od afer - do tego was zachęcam. Warto się interesować polityką, ale polityka to przede wszystkim gospodarka i relacje zagraniczne, a nie jakieś kłótnie o kubek wody brudnej wody gdy obok płynie górski strumyk. #francja #polska
  • 71
Paryż jedyne miasto na świecie w którym są bezdomni, 100 procent prawda


@Wergiliusz: Rzędy bezdomnych w śpiworach wyłożonych wzdłuż ulic po zmroku? Obozowiska bezdomnych siedzących nad ogniskami w obrębie miasta? Całe oddziały wyposażonej jak w strefie wojny policji, rozstawionej tak że patrole są w swoim zasięgu wzroku, często bliżej? Kolego takich rzeczy to nie widziałem nawet w San Francisco, a też tam jest ładny chaos pod tym względem. W Polsce takich
Jednym z największych plusów mieszkania we Francji jest to, że nie dociera do mnie to bagno afer z dupy w Polsce.


@Wergiliusz: to samo można osiągnąć mieszkajac w Polsce i każdym innym kraju. Jak się odetnie od TV i portali typu Onet, to jedynie z wykopu się dowiaduje o takich aferach. Tutaj też nożna blokować tagi ale mi to nie przeszkadza. Po prostu nie czytam tego typu sensacji i się nimi
@Wergiliusz: 1. we Francji też są afery, tak samo jak w polsce tylko jesteś ignorantem i się tym nie interesujesz. 2. Życie w Paryżu, jak w każdej metropolii, ma swoje plusy (wyższe zarobki), ale też minusy (bezdomni, zanieczyszczenie). 3. Francja to nei tylko Paryż. Zobacz jak wyglada północny wschód (okolice nancy, metz). Jest tak samo nieciekawie jak w polsce powiatowej
@Wergiliusz: we Francji nie ma afer? Jak dla mnie tam są dużo większe afery. Co do Paryża. Jeszcze nie spotkałem się żeby w Polsce palono setki samochodów w jedna noc( tak świętują Murzyni). Paryż to piękne miasto, fajnie tam się przejechać na wycieczkę, ale nie chciałbym mieszkać w tym multi kulti syfie. No i jeszcze jedno, skoro jest tak zajebiscie to dlaczego co sobotę protestuje klasa średnia w żółtych kamizelkach, która